کدخبر : 13708

خانم بازیگر عکس های بی حجابش را در فضای مجازی منتشر کرد .

روناک یونسی بازیگر سینما و تلوزیون است  . روناک یونسی در کانادا زندگی می کند . روناک یونسی به تازگی کشف حجاب کرده است . عکس های دیده نشده و بیوگرافی جنجالی روناک یونسی را در ادامه می خوانید : 

 


خبرداغ : همسر سابق سحر قریشی علت اصلی طلاقشان را فاش کرد+عکس


 
بیوگرافی کامل روناک یونسی

روناک یونسی متولد 9 دی سال 1359 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.

بیوگرافی روناک یونسی و همسرش(اول و دوم) + زندگینامه

روناک یونسی - Ronak Yoonesi

روناک یونسی - Ronak Yoonesi

 

زندگی شخصی روناک یونسی

خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

 

عکس کودکی روناک یونسی

عکس کودکی روناک یونسی

 

خانواده و خواهر مدل

روناک در یک خانواده شش نفری در تهران بدنیا آمده است.4 خواهر هستند و خودش فرزند اول خوانده می باشد ، روناک یونسی خواهری با نام سمیرا دارد.

 


خبرجنجالی : میکاپ غلیظ و مدل موی جدید ریحانه پارسا + عکس نامتعارف


 

سمیرا یونسی خواهر روناک یونسی در زمینه مد و مدلینگ و آرایشگری فعالیت می کند.

 

سمیرا یونسی مانکن ایرانی و خواهر روناک یونسی

سمیرا یونسی مانکن ایرانی و خواهر روناک یونسی

 

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد ، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده ، اما از آنجا که مادرش شاغل بود ، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع ، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد ، اما چون شاگرد زرنگ بوده ، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید : به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم ، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

 

شروع بازیگری

به پیشنهاد یکی از دوستانش برای یک فیلم علارغم میل باطنی اش عکس فرستاد و با اینکه هیچ انتظاری نداشت با وی تماس گرفتند و برای تست دعوت کردند به این ترتیب بعد از قبولی در تست ، اولین بار در سال 1385 در 26 سالگی با فیلم گرگ و میش به کارگردانی قاسم جعفری جلوی دوربین رفت.

 

روناک یونسی و همسرش و فرزندش

زندگی شخصی روناک یونسی و همسرش

 

وضعیت ازدواج و همسر اول روناک یونسی

روناک یونسی یک ازدواج ناموفق داشته و از همسر اولش طلاق گرفته است همسر اولش علیرضا قربانی نقش احمدرضا در سریال رستگاران بود که خود روناک یونسی در نقش خجسته در آن سریال بازی میکرد.

 

علیرضا قربانی همسر سابق روناک یونسی

علیرضا قربانی همسر سابق روناک یونسی

 

طلاق و همسر دوم روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری ، یکی از مدل های ایرانی ، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری ، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

 

بیوگرافی کامل روناک یونسی و همسرش

زندگینامه روناک یونسی و همسرش

 

بیوگرافی محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران ، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

 

زندگینامه کامل و عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

 

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید : او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

 

 

 

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم ، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی - نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

 

همسر روناک یونسی

روناک یونسی در کنار همسرش

 

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم ، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

 

تیپ روناک یونسی

تیپ روناک یونسی

 

فیلمشناسی روناک یونسی

فیلمهای سینمایی های روناک یونسی
 • روز روشن (1391)
 • عقاب صحرا (1391)
 • کوچه ملی (1389)
 • به هدف شلیک کن (1387)
 • منفی هجده (1386)
 • ارتفاع 6/45 (1385)
 • گرگ و میش (1385)
 • بومرنگ

روناک یونسی و نرگس محمدی

روناک یونسی و نرگس محمدی

 

سریال های تلویزیونی روناک یونسی

 

 • آخرین بازی (1393)
 • سقوط آزاد (1390)
 • رستگاران در نقش خجسته (سیروس مقدم ، 1388)
 • موج و صخره (مجید صالحی ، 1390)
 • آخرین بازی (1393)
 • خانه بی پرنده (1389)
 • بوی غریب پاییز(1382)
شبکه خانگی روناک یونسی

 

 • آسپرین
گفتگو با روناک یونسی

 

نحوه ورودتان به دنیای بازیگری با کدام فیلم و به چه صورت بوده است؟

- با فیلم گرگ و میش ساخته آقای جعفری برای اولین بار وارد عرصه بازیگری شدم.

 

مصاحبه با روناک یونسی

گفتگو با روناک یونسی بازیگر

 

در بین کاهایی که تاکنون انجام داده اید کدام را بیشتر دوست دارید و آن کار نقطه عطف کارهای تان می دانید؟

- تمام کارهایی که تا الان انجام دادم انتخاب های خودم بوده و از بین چندین کار هر کدام را در آن مقطع زمانی انتخاب کرده ام و دلیل انتخاب نقش هایم هم این بوده است که من با آدمی که قرار بوده نقشش را بازی کنم همراه شدم ، به همین دلیل همه شان را دوست دارم و همانطور که همه می گویند اثر هنری هر فردی مثل فرزندانش می ماند و نمی تواند بین شان فرق بگذارد ، برای من هم مصداق پیدا می کند.

 

تمام نقش هایی را که بازی کردم چه آن زمان که انتخاب شان کردم و چه اکنون دوست شان دارم اما تفاوت در بین این نقش ها می تواند به این برگردد که بعضی هاشان را مخاطب بیشتر دوست داشته اما برای من یکسان است.

 

روناک یونسی و پسرانش

روناک یونسی و پسرانش

 

با توجه به اینکه سه حوزه تلویزیون ، سینما و تئاتر را تجربه کردید جنس کدام یک به شما نزدیکتر است و در اولویت انتخاب های تان است؟

 

- به عقیده شخصی من برای یک بازیگر خیلی نباید تفاوت کند که مدیومی که در آن کار می کند ، تئاتر ، سینما یا تلویزیون است. و هر مدیومی که بتواند بستری برای خلق کردن و جولان دادن بازیگر در نقشش ایجاد کند می تواند دوست داشتنی باشد. کار خوب ، خوب است و مدیومش فرق نمی کند و من هر سه مدیوم را دوست دارم.

 

گویا شما کارت مربیگری بدنسازی دارید ، آیا در این حوزه فعالیت می کنید؟

- بله ، به علت علاقه شخصی ام به این ورزش آشنایی با این رشته ورزشی و به دلیل تخصص همسرم در آن ، من هم حدود شش سال است به صورت پیگیرانه این ورزش را انجام می دهم. وقفه ای هم به علت بچه دار شدنم در بین آن ایجاد شد ولی بعد از آن دوباره مجدانه آن را انجام دادم و شرایطی مهیا شد که دیدم می توانم مدرکی هم در این زمینه داشته باشم ، در کلاس های فدراسیون شرکت کردم و با توجه به دوره هایی که گذراندم توانستم این مدرک را بگیرم.

 

خیلی نمی توانم بگویم تخصصی این کار را انجام می دهم و باشگاه تاسیس کرده ام اما در تصمیمات آتی ام هست که در این زمینه تخصصی فعالیت کنم.

 

روناک یونسی و مصاحبه با او

مصاحبه با روناک یونسی بازیگر

 

به غیر از بدنسازی ورزش دیگری هم هست که پیگیر آن باشید؟

- من قبل از این و سال های قبل ورزش بسکتبال را خیلی پیگیری می کردم و زیاد دوست داشتم اما به دلیل بیماری نتوانستم بسکتبال را ادامه دهم و بعد از آن کمرنگ شد. در دوره ای یکسری از ورزش های رزمی را کار می کردم چون با روحیاتم جور در می آمد و مورد علاقه ام بود.

 

اما فعلا و از پنج ، شش سال گذشته ، فیتنس و تناسب اندام ورزش مورد علاقه ام است ولی دوچرخه سواری هم بسیار دوست دارم و تا جایی که بشود انجام می دهم.

 

میانه تان با آشپزی چطور است؟

- بسیار خوب ، به گفته اطرافیان ، دوست ، آشنا و خانواده دستپخت من بسیار خوشمزه است ، دلیلش را نمی دانم و خودم هم این واقعیت را نمی فهمم! اما به آشپزی به چشم یک هنر نگاه می کنم ، چون در آن خلاقیت دخیل است ، در آشپزی یکسری فرمول دخیل است اما هر کسی می تواند فرمول ها را دستکاری کند ، ابداع کند و خلاقیتی به خرج دهد و یک غذای جدید درست کند این یعنی به عقیده من کار هنرمندانه انجام دادن و به چشم یک هنر به آشپزی نگاه کردن.

صبح که از خواب بلند می شوم بعد از رسیدگی به کارهای خانه و خانواده ام و کوچولویی که دارم پلان بعدی من رسیدگی به غذاست و من این کار را دوست دارم و با لذت انجام می دهم و زمانی هم که میهمان دارم همیشه سعی می کنم غذاهای متنوع درست کنم برای باب سلیقه هر کدام از میهمانانم که تا حدودی آشنایی دارم ، چون آشپزی را دوست دارم و به نظرم کار بسیار خوبی است.

 

همسر روناک یونسی در کنار او

محسن میری همسر روناک یونسی در کنار او

 

بهترین غذایی که می پزید کدام است؟

- من با توجه به نظرسنجی ای که از بین کسانی که دستپخت مرا خورده اند ، کرده ام یک غذا نیست. من دو ، سه غذا را خیلی خوب درست می کنم که قیمه بادمجان ، خورشت کرفس و انواع ته چین است.

 

کدام غذا را خودتان بیشتر از همه دوست دارید؟

- غذای مورد علاقه خودم قیمه بادمجان است.

 

اهل سفر کردن هستید یا نه و آخرین سفر که در داخل ایران انجام داده اید به کجا بوده؟ انتخاب بعدی برای سفرتان کجاست؟

- زیاد اهل سفر رفتن هستم و آخرین سفر داخلی ام به بندرعباس بوده است. من خیلی از جاها هست که نرفتم و اگر بخواهم بروم انتخابم به آنجاهاست اما در میان جاهایی که رفته ام و دوست دارم و به من خیلی خوش گذشته شیراز است.

 

از میان غذاهای محلی نقاط مختلف ایران کدام غذا را بیشتر دوست دارید؟

- مرغ ترش. اصلیت ما به شمال برنمی گردد اما مادرم دستور پخت این غذا را دارد و بسیار خوب آن را درست می کند ، به شمال هم هر وقت سفر می کنم دنبال جایی می گردم که در آنجا مرغ ترش بخورم.

 

انتخاب تان برای سفر خارجی کدم کشور است؟

- تقریبا چندین کشور خوب اروپایی را برای تفریح و گشتن رفتم. همچنین تعدادی از کشورهای آسیای شرقی را اما جایی که خیلی به من خوش گذشت و دوست داشتم و حتی خاطرات خوبی از کافه ها و رستوران ها و خیابان ها و فضایش دارم شهر آمستردام است.

 

اهل مطالعه و کتاب خواندن هستید؟

- از وقتی کوچولویم به دنیا آمده کمرنگ شده چون به علت وظایف مادری و ... زیاد فرصت ندارم ولی باز هم همیشه سعی می کنم کتاب در کنار تختم باشد که هر وقت فرصت کنم نگاه کنم. قبل ها شاید یک کتاب را یک هفته ای تمام می کردم اما الان در حدود یک ماه طول می کشد و این خیلی بد است و بابتش ناراحتم.

 

اهل خرید کردن هستید؟ و آیا خرید برای تان جنبه تفریح دارد؟

- به شدت ، مگر می شود خانم ها اهل خرید نباشند. به صورت تفریح به خرید نگاه نمی کنم اما برایم لذتبخش است.

 

روناک یونسی و عکس زیبای وی

عکس ها و گفتگو با روناک یونسی

 

خرید مورد علاقه تان چیست؟

- کفش.

 

در لباس پوشیدن تان به مد اهمیت می دهید؟

- من نمی توانم بیایم شعار بدهم که نه من اهل مد نیستم و ساده پوشم و ... به هر حال مد در دنیای امروز چیزی است که همه را تحت تاثیر قرار می دهد و من هم دوست دارم لباس هایی که می پوشم برندهای خوب باشد و به سلیقه روز؛ البته سلیقه عامه پسند روز باشد چون بعضی برندها هستند که چیزی را به عنوان مد و نیو کالکشن خود ارائه می کنند که نمی توان آن را در همه جا پوشید ولی برندهایی هستند که لباس های خوب و مناسبی دارند که می شود همه جا پوشید و من نیو کالکشن های آنها را پیگیری می کنم و برایم مهم است خریدی که می کنم نیو کالکشن آن برند باشد و نیو کالکشن ها همیشه مد روز هستند.

 

اهل هیجان هستید؟ و هیجان انگیزترین کاری که در زندگی تان کردید چه بوده؟

- به شدت اهل هیجان هستم. من فوبیای ارتفاع دارم و از هیچ چیزی نمی ترسم به غیر از ارتفاع. مدتی تمرین کردم که بانجی جامپینگ انجام بدهم ، هم تمرین های هوازی و هم ذهنی ترس از ارتفاع من بریزد. این تمرین ها به صورتی بود که در یک محل که برای این تمرین تدارک دیده بودند انجام می شد که آن هم یک استخر از ابر بود و از یک دایو یا ارتفاع بالا می پریدی در این استخر و من این تمرین ها را انجام دادم که جالب بود و هیجان انگیرترین کاری هم که انجام دادم همین تمرین ها بود چون وسط آن فهمیدم که نمی توانم بروم بانجی جامپینگ.

 

اما ورزش های دریایی را خیلی دوست دارم ، انجام می دهم و لذت می برم. با اینکه از ارتفاع می ترسم ، وقتی پاراسل سوار می شوم و بالای دریا و آب قرار می گیرم دیگر نمی ترسم اما در خشکی از ارتفاع خیلی می ترسم.

 

سلفی بهاره رهنما و روناک یونسی

بهاره رهنما و سلفی با روناک یونسی

 

چه کاری بیشتر از همه عصبانی تان می کند؟

- بی نظمی و شلختگی.

 

خصوصیتی که با آن شناخته می شوید ، کدام است؟

- منضبط ، جدی ، مهربان و بسیار منظم و این منظم بودنم ممکن است اطرافیان را آزار بدهد اما جزو خصایصم هست.

 

چه کاری در زندگی تان بیشتر از همه سورپرایزتان کرده؟

- وقتی که فهمیدم مادر شدم چون برای گرفتن نتیجه آزمایشی که برای این اتفاق داده بودیم و مطمئن نبودیم که مثبت است یا نه ، همسرم رفته بودند و در راه به ایشان زنگ زدم گفتم چه شده ، گفتند هیچی. همه چیز خوب است و وقتی به خانه رسیدند با کلی بادکنک آمدند داخل گفتند سلام مامان روناک و من آنجا به شدت سورپرایز شدم که مادر شدم.

 

اگر بازیگر نبودید دوست داشتید چه کاره می شدید؟

- دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم ، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی - نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

 

روناک یونسی در فیلم گرگ و میش

گرگ و میش فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی قاسم جعفری و نویسندگی علیرضا بذرافشان محصول سال 1385 است.این فیلم در تاریخ 15 شهریور 1385 بر روی پرده سینما رفته است. گرگ و میش در بیست و و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر (1385) در دو بخش مسابقه عکس و پوستر شرکت کرده است.

 

ساره و سوده ، خواهرانی که والدین شان را در زلزله از دست داده اند زندگی خوبی در کلبه ای در کوهستان های شمالی دارند. ساره مرد جوانی به نام پارسا را که راهش را گم کرده به کلبه می آورد و…

 

روناک یونسی در فیلم گرگ و میش

روناک یونسی در فیلم گرگ و میش

 

روناک یونسی در فیلم به هدف شلیک کن

به هدف شلیک کن فیلمی به کارگردانی محمد کتیرایی و نویسندگی سامان سالور ، مجید بلون ساخته سال 1387 است. روناک یونسی در کنار اشکان خطیبی ، پژمان بازغی و پولاد کیمیایی در فیلم به ایفای نقش پرداخت .

 

روناک یونسی در فیلم به هدف شلیک کن

روناک یونسی در فیلم به هدف شلیک کن

 

روناک یونسی در فیلم عقاب صحرا

عقاب صحرا فیلمی به کارگردانی مهرداد خوشبخت و نویسندگی عباس اکبری ساخته سال 1391 است.

 

این فیلم یک پروژه فاخر سینمایی جزء پروژه های بنیاد سینمای فارابی محسوب می شود به کارگردانی مهرداد خوشبخت داستانی تاریخی دارد که در سال های ششم تا هشتم هجری و از هدیبه تا فتح مکه رخ می دهد.

 

روناک یونسی در فیلم عقاب صحرا

روناک یونسی در فیلم عقاب صحرا

 

روناک یونسی در فیلم روز روشن

روز روشن فیلمی سینمایی به نویسندگی و کارگردانی حسین شهابی ساخته شده در سال 1391 است که دی ماه 1392 در سینماهای ایران اکران عمومی شد. این فیلم اولین ساخته سینمایی شهابی است که در سی ویکمین جشنواره فیلم فجر علاوه بر دریافت دو دیپلم افتخار برای بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش اول زن نامزد دریافت چهار سیمرغ بلورین شد. همچنین در شانزدهمین جشن سینمای ایران در شهریور ماه سال 1393 کاندیدای دریافت سه تندیس بود که موفق به دریافت آنها نشد.

 

روز روشن با حضور در جشنواره های بین المللی جوایز «تقدیر ویژه هیئت داوران» بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ماردل پلاتا آرژانتین و «قرقاول نقره ای بهترین کارگردانِ تازه وارد» نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم کرالا هند را برای شهابی به ارمغان آورد.

 

روناک یونسی و پانته آ بهرام در فیلم روز روشن

روناک یونسی و پانته آ بهرام در فیلم روز روشن

 

روناک یونسی در سریال رستگاران

رستگاران (با نام قبلی : آشفتگی) یک مجموعه تلویزیونی محصول سال 1388 به کارگردانی سیروس مقدم ،

نویسندگی سعید نعمت الله می باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در 52 قسمت تهیه شد.

در این مجموعه زندگی دختری بنام خجسته را روایت می شود که در پی ناپدید شدن شوهرش احمدرضا روانه تهران شده تا خبری از او به دست آورد.

 

روناک یونسی و پوریا پورسرخ در سریال رستگاران

روناک یونسی و پوریا پورسرخ در سریال رستگاران

 

روناک یونسی در سریال سقوط آزاد

سقوط آزاد مجموعه ای تلویزیونی است به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی حبیب الله کاسه ساز که محصول شبکه 1 سیمای جمهوری اسلامی ایران است.آشنایی روناک یونسی و همسرش در این فیلم اتفاق افتاده است.

 

داستان این سریال درباره یک گروه خرابکار حرفه ای است که به واسطه آشنایی با سیستم های کامپیوتری قصد دارند دست به اقداماتی علیه امنیت مردم بزنند. با انجام اولین عملیات ، پلیس وارد ماجرا می شود در این میان سرگرد صابری از افسران زبده پلیس مامور می شود مجرمان پرونده را شناسایی و دستگیر کند.

 

روناک یونسی و همسرش محسن میری در سریال سقوط آزاد

روناک یونسی و همسرش محسن میری در سریال سقوط آزاد

 

روناک یونسی در سریال موج و صخره

موج و صخره نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی «مجید صالحی» است که در نوروز 1390از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه محصول زمستان 1389است.

 

دو زوج جوان به نام های «صدف» و «چاوش» که پس از مشکلات عدیده با یکدیگر ازدواج کرده اند ، تصمیم می گیرند برای گذراندن ماه عسل به جزیره کیش سفر کنند. در این میان به علت دیر رسیدن به فرودگاه ، از هواپیما جا می مانند و به پیشنهاد «صدف» ، ایندو تصمیم می گیرند با قطار به کیش بروند ، اما در ایستگاه قطار ساک «چاوش» را می زند ودرهمین بین یک فردکه تحت تعقیب است باآن هابرخوردمی کندو…

 

روناک یونسی در سریال موج و صخره

روناک یونسی در سریال موج و صخره

 

روناک یونسی در سریال آخرین بازی

این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی عزیز علیزاده به سفارش گروه اجتماعی شبکه تهران در تیر ماه 1393 کلید خورد. امیرحسین رستمی در نقش سیاوش رستمی ، بهاره افشاری در نقش نسترن ، روناک یونسی در نقش شعله ،

 

آتش تقی پور در نقش جواد ، زویا امامی در نقش مهین ، مانی نوری در نقش قباد ، مهران ضیغمی در نقش خشایار ، ساعد هدایتی در نقش قیدی ، لادن پروین در نقش خانم خسروی ، امین هاشمی ، محمدرضا رهبری و با حضور رضا توکلی در نقش آقای بوستانی ، مهدی سلوکی و… از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «آخرین بازی» به ایفای نقش می پردازند.

 

امیرحسین رستمی ، بهاره افشاری و روناک یونسی در آخرین بازی

امیرحسین رستمی ، بهاره افشاری و روناک یونسی در آخرین بازی

 

روناک یونسی در سریال آسپرین

آسپرین مجموعه ای نمایشی محصول سال 1395-1394 در 17 قسمت 50 دقیقه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی فرهاد نجفی است .

 

آسپرین داستان یک پزشکی است که قصد دارد بر روی یکی از بیماران مرد خود آزمایش های عجیبی و غریبی انجام دهد. اما نتایج آزمایش ها چیزی خارج از تصور پزشک روی می دهد و اوضاع بیمار از کنترلش خارج می شود و باعث می شود سریال به شرایط پیچیده و معمایی سوق پیدا کند.

 

روناک یونسی در آسپرین

روناک یونسی در سریال آسپرین

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه