کدخبر : 14413

مدتی است که خبرهایی از رابطه و دوستی دنیا جهانبخت سلبریتی پرحاشیه اینستاگرامی با مهراد جم خواننده تازه کار ایرانی مهراد جم منتشر می شود.

دنیا جهانبخت از حاشیه سازان مجازی است . دنیا جهانبخت در اینستاگرام با خواننده ها دوست می شود . دنیا جهانبخت از این راه برای جذب فالوور استفاده می کند . عکس های جنجالی دنیا جهانبخت را در ادامه می بینید .  اما به تازگی دنیا جهانبخت با انتشار عکسی از خودش در بغل و آغوش مهراد جم این شایعات را به واقعیت نزدیک کرده است.

 


خبرمهم :  پست معنادار ریحانه پارسا قبل از مهاجرت + عکس


 

 

مهراد جم و دنیا جهانبخت در بغل یک دیگر

عکس زیر از استوری دنیا جهانبخت در اینستاگرام او گرفته شده و کاملا مشخص است که پسری که در آغوش دنیا جهانبخت است شکل و شمایل مهراد جم را دارد.

 


خبرداغ : محسن افشانی هم درگیر رابطه جدید دنیا جهانبخت و مهراد جم شد + عکس جنجالی


 

در روزهای قبل نیز عکسی از دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار هم منتشر شده بود که در زیر می بینید.

 

 

دنیا جهانبخت و مهراد جم

برای خواندن ماجرای کامل رابطه و دوستی این دو نفر می توانید به لینک دنیا جهانبخت دوست دختر مهراد جم است؟+ عکس و جزئیات مراجعه کنید.

 

دوستی مهراد جم و دنیا جهانبخت؟

به گزارش امروزیا، طبق اخبار رسیده دنیا جهانبخت دختر پر حاشیه اینستاگرامی با مهراد جم خواننده تازه کار پاپ وارد رابطه دوستی شده است. عکس دو تایی مهراد جم با دنیا جهانبخت در گذشته نیز منتشر شده بود اما فقط در حد شایعه باقی مانده بود اما این بار مهراد جم با انتشار استوری در اینستاگرام خود که در حال خواندن آهنگی از رضا پیشرو خواننده رپ است شایعه دوستی و رابطه اش با دنیا جهانبخت را به حقیقت بیشتر نزدیک کرد.

 

در این استوری که عکس و فیلم آن را در زیر می بینید دست دختری با لاک قرمز بر شانه ی مهراد جم مشخص است.

 

دست دنیا جهانبخت بر شانه مهراد جم

 
 

دانلود استوری مهراد جم به همراه دنیا جهانبخت

در همین حال دنیا جهانبخت نیز با انتشار عکسی که در آن پسری را در آغوش گرفته نیز به شایعه ها در رابطه با دوستی اش با مهراد جم را دامن زده است. عکس زیر از استوری دنیا جهانبخت در اینستاگرام او گرفته شده و کاملا مشخص است که پسری که در آغوش دنیا جهانبخت است شکل و شمایل مهراد جم را دارد.

 

دنیا جهانبخت در آغوش مهراد جم

 

همچنین در این عکس همان آهنگ رضا پیشرو که مهراد جم در استوری خود در حال خواندش بود پخش می شود.

 

عکسی که در گذشته از دنیا جهانبخت و مهراد جم منتشر شده بود

 

رابطه دنیا جهانبخت و مونتیگو

همچنین بد نیست بدانید که در ماه های اخیر نیز شایعاتی مبنی بر دوستی دنیا جهانبخت با مونتیگو یک خواننده رپ ساکن خارج از کشور نیز منتشر شده بود 

 


خبرمهم : رئیس جمهور یارانه نقدی را حذف کرد !؟ + عکس


 

حتی دنیاجهانبخت با انتشار عکسی از مونتیگو در حالی که نوشته بود “دوستت دارم” منتشر کرده بود.

 

عکس مونتیگو در اینستاگرام دنیا جهانبخت و جمله دوستت دارم!

 

واکنش ها به دوستی مهراد جم و دنیا جهانبخت

در حال حاضر نه دنیا جهانبخت و نه مهراد جم به این موضوع عکس العملی نشان نداده اند اما بسیاری از کاربران مجازی با حضور در صفحه اینستاگرام این دو به این ماجرا واکنش نشان داده اند.

 

مهراد جم کیست؟

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم در تاریخ ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان متولد شده است. این خواننده جوان در حال حاضر ساکن شهر تهران است.

آغاز فعالیت هنری مهراد جم با انتشار آهنگی به نام شمال که نخستین کار او است در اردیبهشت ۹۸ شروع شد و قطعه بعدی این خواننده جوان هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگ او!

 

 

مهراد جم با این دو آهنگ و حمایت های ویژه مسعود جهانی تنظیم کننده و آهنگساز مشهور توانست خیلی زود نام خود را مطرح کند و حتی کنسرت پر حاشیه ای نیز در تهران برگزار کند.

 

دنیا جهانبخت کیست؟

دنیا جهانبخت زاده 30 آبان 1368 در تهران، از سلبریتی های مشهور اینستاگرام و فضای مجازی است. او بیشتر شهرت خود را از طریق ماجرای دوستی و شکست عشقی اش از ساسی مانکن خواننده مشهور پاپ و سپس انتشار فیلمی از خودکشی با روسری در فضای مجازی کسب کرده است.

 

 

دنیا جهانبخت که چند سالی است ساکن ترکیه و انگلیس است بیش از 9 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در حال حاضر مشغول به انتشار تصاویر خود در این شبکه اجتماعی است.

 

 

 
  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   فضول زندگی مردم نباشید به معیشت مردم فکری کنید

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی