کدخبر : 15309

دابسمش نامتعارف و جدید ریحانه پارسا در فضای مجازی جنجال جدیدی به راه انداخت .

ریحانه پارسا که با انتشار فیلم برهنه جدید سعی در جمع کردن فالوور دارد تا حد زیادی نیز موفق بوده است . پیج اینستاگرامی ریحانه پارسا به یک میلیون فالوور رسیده است . ریحانه پارسا با کشف حجاب و جنجال های ریز و درشت به این تعداد رسیده است . ویدیوی دیده نشده از ریحانه پارسا را در ادامه مشاهده کنید . 

 

خبرداغ  :\ نفیسه روشن از همسر دومش رونمایی کرد + عکس دونفره
 

 

 


خبرداغ : رقص گوهر خیراندیش با ابی در عروسی لاکچری + فیلم


3883a3f9-df09-4bf5-ba9f-47560c0457e7

 

شروع فعالیت هنری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی اش در تلویزیون با سریال پدر در سال 97 با نقش لیلا شروع شد، وی از طریق دستیار کارگردان به پروژه معرفی شد. او در نقش لیلا در این سریال به شهرت عجیبی رسید. برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت ریحانه پارساپذیرفته شد.

 

تصویر

 

 

ریحانه پارسا در 13 فروردین 98 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را اعلام کرد اما کمتر از 24 ساعت اعلام کردند این خبر دروغ سیزده بود !

 

تصویر

 

 

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه ای شروع کنم و تصور می کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می افتد.پدر سکوی پرش من است.

 

 

 

به جز بازیگری در رشته ی عکاسی هم فعالیت می کند. به خواندن کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه، علاقه ی زیادی دارد.

 

 

fc9b3e78-4e5c-4ee5-b180-cccc91f4d9b8

 

پیج های فیک زیادی بنام ریحانه پارسا در اینستاگرام وجود دارند، اما در حال حاضر آی دی کـه در بالا نوشته ایم تنها صفحه رسمی این بازیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. او نزدیک بـه 50 هزار فالوور دارد.

 

تصویر

 

 

 

تجربه فوق العاده درخشان خانوم پارسا در سریال پدر باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازیگری او به راه بیفتد و می گوید بیشتر برایش جذابه سینما رو هم تجربه کند؛ اما فعلاً تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند.

 

 

 

بشدت تو زندگی عادی ام آدم تنها و خونه نشینی هستم.در طول روز کار خواصی ام نمی کنم و سعی می کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم، بیشتر اوقات می نویسم و امیدوارم روزی اتفاقی در نوشتن هم برایم بیفتد.

 

 

 

ریحانه پارسا دختری کـه از هم اکنون تا همیشه اگر کسی میشناستش بـه واسطه ی سریال پدر هست« این رو هیچوقت یادش نمیره»از همین پست میگم اگر اینروزها عکسی دیده شده کـه فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست.

ریحانه پارسا نه عکس مستهجنی را انتشار داد و نه عکس های اش انقدر بـه دور از عرف فرهنگ و جامعه کشورمان بود. موضوعی کـه میتواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد، تلاش تیم تولید این سریال برای خبر سازی در خصوص این فیلم می باشد کـه یکی از اهرم های اینکار خود بازیگران می باشد. اما بـه هر حال از این حواشی بـه خوبی توانستند برداشت خبری کنند. حالا نیز در حاشیه تولید فصل دوم سریال پدر و قطعی شدن خبر ساخت این سریال، دوباره بـه فکر یک خبرسازی برای این سریال هستند. احتمال اش بسیار قوی اسـت!!!

 

 

تصویر

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی