کدخبر : 15757

ویدئوی منتشر شده از خاطره بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی در شب دوم شام ایرانی را مشاهده می کنید.

ویدئوی منتشر شده از خاطره بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی در شب دوم شام ایرانی را مشاهده می کنید. صحبت های بهاره رهنما در مسابقه نمایش خانگی، موجی از واکنش های منفی را به دنبال داشته است. انتشار بریده ویدئویی از مسابقه «شام ایرانی» به میزبانی بهاره رهنما، در فضای مجازی حاشیه هایی برای این بازیگر به وجود آورده و واکنش های انتقادی فراوانی را به دنبال داشته است.
 
 

خبرداغ » برف بازی عاشقانه منوچهر هادی و دختر زیبا در خانه لاکچری + فیلم


 
 
 
 
 
او در بخشی از مسابقه تصمیم می گیرد جلسه خواستگاری نمایشی ترتیب بدهد و نقش جاری را بازی کند. بهاره رهنما در این نمایش در واکنش به درخواست شیربها از سوی شهرزاد کمالزاده می گوید: «دخترای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لُر.» پس از انتشار این ویدئو، مخاطبان و به ویژه قوم لُر واکنش های منفی گسترده ای به صحبت بهاره رهنما نشان دادند و آن را توهین به این قومیت دانستند.
 
 
 
این بازیگر با انتشار پوستر فیلم قدیمی «دختر لر» در اینستاگرامش نوشت منظورش از «لر» این فیلم بوده و روی قدمت آن تاکید داشته است. این توضیح باعث نشد حواشی تمام شود و موج انتقادها به دلیل عذرخواهی نکردن این بازیگر شدت گرفت. رهنما با انتشار پست دیگری صحبت های خود را تکرار و تاکید کرد که قصد توهین به قوم لر را نداشته است. او همچنین گفت که از سوی عده ای تهدید به قتل، اسیدپاشی و آدم ربایی شده و این مسئله را از طریق پلیس فتا پیگیری کرده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه