چاقوکشی

چاقوکشی چند جوان برای رئیس کانون وکلای کرمانشاه | جزییات چاقو کشی

کدخبر : 22030

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستور رسیدگی فوری به حادثه سوء قصد چند جوان به جان رئیس کانون وکلای دادگستری استان، خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی: چاقوکشی یکی از جرم های سنگینی که افراد خلافکار و اراذل و اوباش مرتکب آن می شوند. چاقوکشی جرم سنگینی دارد و بر حسب میزان ارتکاب جرم برای آن مجازات های متفاوتی در نظر گرفته می شود. چاقوکشی از نوع جرایمی است که موجب ترس و وحشت در جامعه می شود و به این علت، قانون با چاقوکشی به شدت برخورد می کند و چاقوکشی جرمی است که نباید در مجازات آن تخفیف داده شود.
«شهرام کرمی» ظهر امروز (جمعه 16 مهرماه) در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه شامگاه روز گذشته (۱۵ مهر) برای رئیس کانون وکلای دادگستری استان، اظهار داشت: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله با آقای بهروز رستمی رئیس کانون وکلای استان تماس گرفته و ضمن دلجویی از ایشان شرح ما وقع حادثه را جویا شدم.
وی افزود: طبق اظهارات رئیس کانون وکلای استان شامگاه دیروز (پنج شنبه) در محله نوبهار کرمانشاه چند جوان از ایشان تقاضا می کنند، تلفن همراه خود را در اختیارشان قرار دهد تا تماس تلفنی داشته باشند.
دادستان کرمانشاه اضافه کرد: پس از این درخواست، این چند جوان با ضربات مشت و لگد و سلاح سرد چاقو به ایشان حمله می کنند.
کرمی افزود: مهاجمین سپس ضمن سرقت گوشی از محل متواری می شوند و آقای رستمی هم به بیمارستان منتقل شده که خوشبختانه در حال حاضر حال ایشان مساعد است.
دادستان کرمانشاه از تشکیل تیم ویژه برای شناسایی و دستگیری متهمین خبرداد و گفت: همچنین باتوجه به حساسیت موضوع فردا (شنبه 17 مهرماه) نشستی را با حضور رئیس کل دادگستری و فرماندهی نیروی انتظامی برگزار خواهیم کرد.
وی با تاکید بر برخورد شدید و قاطع با عاملین این حادثه، عنوان کرد: مخلین امنیت بدانند دستگاه قضایی استان با آنها برخورد عبرت آموز خواهد کرد و مجرجین خطرناک در چنگال قانون از هیچگونه ارفاقی توسط قوه برخوردار نخواهند شد.

منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: