اخبار حوادث | اخبار حوادث روزانه | اخبار حوادث مهم

اخبار حوادث | برادرکشی به خاطر نجات مادر | قتل برادر با ضربات چاقو برای نجات مادر

کدخبر : 32309

یک پسر جوان شاهرودی برای نجات مادرش از چنگال برادر بزرگتر خود با ضربات چاقو او را به قتل می رساند.

اخبار حوادث: سارقان مسلح طلافروشی که سه ماه قبل 3 کیلوگرم طلا از مغازه‌ای در پرند سرقت کرده بودند، این بار پس از سرقت از طلافروشی‌ای در تهران با کمک مردم دستگیر شدند.
اخبار حوادث: ساعت 9 شب سه‌شنبه 10 خرداد دو مرد که صورت‌هایشان را پوشانده بودند، سوار بر موتورسیکلت بدون پلاک، مقابل طلافروشی در خیابان میعاد شمالی منطقه خانی‌آباد نو توقف کردند. مردان نقاب‌دار از موتور پیاده شده و یکی از آن‌ها در حالی که اسلحه کلاشنیکفی در دست داشت مقابل طلافروشی ایستاد و نفر دوم با پتک شروع به ضربه زدن به شیشه ویترین مغازه کرد. مرد طلافروش که وحشت زده به سارقان نگاه می‌کرد با دیدن مرد مسلح و پتک آهنی در دستان سارق حتی جرأت نداشت آژیر خطر مغازه را به صدا درآورد، اما دوربین‌های مداربسته مغازه در حال ثبت این لحظات دلهره‌آور بود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود سمنان گفت: جوانی شاهرودی برای نجات مادر از ضرب و شتم، برادر بزرگتر خود را با چاقو به قتل رساند.

به گزاش روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود، سرهنگ علی کریمی افزود: روز گذشته جوانی در منزل با مادر خود درگیر می شود و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

وی با بیان اینکه برادر کوچکتر این فرد که پیش از این نیز بارها شاهد این رخداد بوده، برای جوگیری از درگیری وارد اتاق می شود، اظهار داشت: در این هنگام برادر بزرگتر نیز با چاقویی در دست، باحمله و پرخاش با برادر کوچکتر درگیر می شود و هر دو مورد ضرب و جرح قرار می گیرند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود اضافه کرد: در این درگیری برادربزرگتر به زمین می افتد و چاقو ازدست وی رها می شود.

کریمی ادامه داد: برادر کوچک نیز چاقو را برمی دارد وضربه ای را به وی وارد می کند اما از بیم بلند شدن برادرش وضرب وجرح وی، دوباره چند ضربه چاقو به او وارد و از منزل فرار می کند.

وی با اشاره به انتقال فرد مضروب به بیمارستان ابراز کرد: متاسفانه پس از چند ساعت اقدامات درمانی، این فرد بر اثر شدت جراحت جان باخت.

کریمی یادآور شد: ضارب نیز به همت کارآگاهان پلیس دستگیر و پس ازبازجویی و اعترافات صریح، با تکمیل پرونده به مراجع قضایی فرستاده و روانه زندان شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: