کدخبر : 13936

پژو ۲۰۷ دنده ای در حال حاضر در حدود ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارد و مدل اتومات این خودرو نیز ۵۱۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو در روز های اخیر رشد بی سابقه داشته است . قیمت خودرو در بازار نوسانات زیادی تجربه کرده است . قیمت خودرو در بازار در مدت کوتاه افزایش قابل توجهی داشته است . جزئیات قیمت خودرو را در ادامه می خوانید .
 
 
 
 
رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پژو 206 تیپ دو همچنان به عنوان ارزان‌ترین خودرو این دو خانواده در بازار خرید و فروش شده است و مدل پژو 207 صندوق دار اتومات بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است.
 
 

قیمت پژو

 

براساس ارزیابی بازار خودرو، پژو 206 تیپ دو، دنده ای با قیمت 245 میلیون تومان در بازار عرضه شد و تیپ 5 این خودرو نیز در بازار 310 میلیون تومان چکش خورد.

 

خبرداغ : یارانه جدید تغییر کرد + جزئیات

 

خودرو محبوب بازار

 206 هاچ بک که در رده اولین خودروهای اسپرت در بازار محسوب می شود، با وجود افزایش خودروهای هاچ بک همچنان خودرو محبوب بازار به شمار می‌رود.

 

هاچ بک 206 از 207 جلو زد

ایران‌خودرو  علاوه بر پژو 206 ، مدل 207 این خودرو را نیز وارد بازار ایران کرده است تا متقاضیان این خودرو بتوانند خودرویی با ظاهر متفاوتی را در بازار بیابند، براساس ارزیابی بازار، پژو 207 دنده ای در حال حاضر در حدود 350 میلیون تومان قیمت دارد و مدل اتومات این خودرو نیز 510 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که با توجه به قیمت آن بسیاری از علاقمندان خودروهای هاچ بک 206 را به مدل 207 که ظاهری متناسب‌تر دارد ترجیح می دهند.

 


بیشتر بخوانید : قیمت خودرو دنا پلاس در بازار مشخص شد


 

  در کنار هاچ بک دو مدل 206 و 207 مدل صندوق دار آن نیز به منظور تامین نیاز خانواده ها در بازار موجود است. براساس ارزیابی بازار در حال حاضر پژو 206 صندوق دار مدل V8 با قیمتی در حدود 312 میلیون تومان معامله می شود و پژو 207 صندوق دار اتومات نیز با قیمتی در حدود 515 میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

 

 

منبع : اقتصادنیوز

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه