کدخبر : 15101

قیمت خودرو همزمان با نوسان چشمگیر نرخ ارز در هفته اخیر با نوسانی قابل توجه همراه شد اما در روزهای گذشته شیب کاهش قیمت کند شده و قیمت پراید ۱۱۱ به ۱۲۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پراید در روز های اخیر نوسانات زیادی داشته است . قیمت پراید در روز های اخیر دوباره روند صعودی به خود گرفته است . قیمت پراید نیز با کاهش قیمت دلار نزولی شده بود  . در ادامه به بررسی قیمت پراید و انواع خودرو های سایپا می پردازیم .

 


خبرمهم :  


 

قیمت خودرو همزمان با نوسان قابل توجه نرخ ارز در هفته‌های اخیر با نوسانی قابل توجه همراه شد اما در روزهای اخیر شیب کاهش قیمت کمی کند شده است.

 

قیمت پراید ۱۱۱ که پیش از نوسانات اخیر بازار بر محدوده ۱۴۰ تا ۱۴۵ میلیون تومان استوار شده بود، در روزهای اخیر به ۱۲۵ میلیون تومان در فایل های اعلامی رسیده است.

 

نرخ پراید ۱۳۱ نیز برابر با ۱۰۵ میلیون تومان گزارش شد و پراید ۱۳۲ نیز با نرخ ۱۱۰ میلیون تومان فایل شد.

قیمت پراید ۱۵۱ برابر با ۱۲۳ میلیون تومان گزارش شده است. تیبا هاچ بک نرخی برابر با ۱۴۲ تا ۱۴۴ میلیون تومان و تیبا صندوق دار نرخی در حدود ۱۳۳ میلیون تومان دارد.

 


خبرداغ : سکه گران شد / طلا در مدار صعود | شنبه 24 ابان


 

قیمت ساینا در فایل‌ها ۱۴۰ میلیون و ساینا ای‌ایکس دنده ای نیز ۱۳۷ میلیون تومان گزارش شد.

 

قیمت کوییک دنده‌ای با رینگ آلومینیومی ۱۴۸ میلیون تومان و قیمت کوییک دنده ای رینگ فولادی نیز برابر با ۱۴۳ میلیون تومان گزارش شده است . کوییک آر دنده ای نیز ۱۵۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه