کدخبر : 15264

گروه صنعتی ایران‌ خودرو هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول از پنج‌شنبه گذشته اجرا کرد.

فروش فوق العاده ایران خودرو از پنجشنبه اغاز شده است . فروش فوق العاده ایران خودرو تاکنون در 7 دوره برگزار شده است که برندگان با قرعه کشی انتخاب می شوند . در هشتمین فروش فوق العاده ایران خودرو نیز 4 محصول این شرکت طبق روال سابق ثبت نام و قرعه کشی میشوند . امروز اخرین مهلت ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو است .

 


خبرداغ : رقص شاهرخ استخری و دختر زیبا غوغا به پا کرد + فیلم


 

در این طرح که از پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته شده چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU۵، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شد.

مشتریان نهایی این طرح از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

 

به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا شده است. متقاضیان که تنها امروز برای ثبت نام مهلت دارند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار دارد، مراجعه کنند.

 


خبرداغ : قیمت باورنکردنی پراید فاش شد + جدول


 

سند خودرو ها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا همزمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند .

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه