سایپا

جهش تولید و فروش شرکت فنرسازی زر در سه ماهه ابتدایی سال جاری

کدخبر : 33672

مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در 3 ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از سایپانیوز، فرشید الوند گفت: شرکت فنرسازی زر با توجه به تاکیدات و حمایت های مدیر عامل محترم گروه در سه ماهه ابتدایی سال جاری، موفق به ثبت مقدار 2306 تن محصول شد که این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته 1537 تن بوده و با رشد50 درصدی همراه بوده است و امیدواریم بر اساس برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه تا پایان سال ادامه یابد.

او با اشاره به سیاست کلی تیم جدید مدیریتی گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید اقتصادی افزود: این شرکت علی رغم تمام محدودیت های اقتصادی حاصل از تحریم ها، به همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص خود توانست به افزایش تولید دست یابد و خوشبختانه در این مدت و در حوزه فروش نیز به نسبت مدت مشابه سال گذشته، 70 درصد رشد را شاهد هستیم.

الوند در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: توسعه بازارهای جدید داخلی و بین المللی،‌ کنترل و کاهش هزینه های تولید به منظور کاهش بهای تمام شده محصولات، توسعه استاندارد ها، تامین انتظارات قانونی ذی نفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادی با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره وری نیروی انسانی و بهره گیری از ظرفیت تولید در شرکت های زر سیستان و زرگلپایگان از جمله اهداف این شرکت در سال جاری است.

گفتنی است گروه فنرسازی زر یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنر خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: