رپرتا آگهی/

راه درست را انتخاب کردم و به موفقیت رسیدم

راه درست را انتخاب کردم و به موفقیت رسیدم
کدخبر : 46592

انتخاب راه درست در زندگی برای رسیدن به موفقیت و ثروت ضروری است. من بعد از چند سال تجارت را شناختم و راه درست زندگی را انتخاب کردم. تجارت برای من راه درست بود که مرا به ثروت رساند. من شما را با این محصول آشنا میکنم تا زندگی شما هم تغییر کند. اگر شما هم دوست دارید که زندگیتان را متحول کنید این مقاله را تا انتها بخوانید.

اسید سولفوریک صنعتی

اسید سولفوریک صنعتی که با نام اسید سولوفوریک ۹۸ درصد صنعتی پودری نیز شناخته می شود در دو نوع مایع و پودری تولید و عرضه می شود. این اسید یک نوع اسید قوی و جزو اسیدهای بسیار خورنده و معدنی است که قابل حل در آب مقطر می باشد. این نوع اسید پایداری بسیار زیادی داشته و به راحتی قابل نگهداری می باشد. همان طور که گفته شد این نوع اسید به هیچ عنوان رنگ نداشته و به راحتی در آب حل می شود.

 

 

اسید سولفوریک کشاورزی

اسید سولفوریک کشاورزی یک محصول  بسیار عالی در صنعت کشاورزی است چرا که با گذشت زمان و افزایش جمعیت نیاز به محصولات کشاورزی هر روز بیشتر می شود و باید به دنبال راهی بود تا همیشه این محصولات در دسترس باشند. برای این کار می توان از کودهای شیمیایی متنوع در حالتها و مقادیر مختلف استفاده کرد تا گیاهان سریعتر رشد کنند. به همین منظور یکی از کارهایی که می توان انجام داد، محلول پاشی اسید سولفوریک به گیاهان است که البته با توجه به شرایط این اسید می بایست قبل از مصرف با یک کارشناس کشاورزی صحبت کنید و از او مشاوره دریافت کنید.  قیمت اسید سولفوریک کشاورزی از آن جهت اهمیت دارد که یکی از کودهایی است که می توان برای برخی محصولات کشاورزی به شکل مایع و محلول استفاده کرد.

 

 

 

آرادبرندینگ

 

اسید سولفوریک مس سرچشمه

اسید سولفوریک مس سرچشمه صنعتی با خلوص 98 درصد شفاف به شکل حواله به فروش می رسد و می توانید از قیمت ارزان آن برخوردار شوید. کشور جمهوری اسلامی ایران با توجه به صنایع متعددی که دارد، به عنوان کشور صنعتی محسوب می شود. این موضوع را می توان از دید تولید اسید سولفوریک صنعتی بررسی کرد، چون هر کشوری که از H2SO4 بیشتر مصرف کند؛ نشان دهنده قدرت صنعتی و اقتصادی است. به همین جهت، کارخانه های متعددی با ظرفیت قابل قبول در چند سال اخیر و در چند شهر به بهره برداری رسیدند که یکی از آنان در شهرستان رفسنجان؛ راه اندازی شد. کارخانه اسید سولفوریک مس سرچشمه در اواخر دهه نود با ظرفیتی بالغ بر 610 هزار تن به بهره برداری رسید و موجبات اشتغال چندین نیرو بومی منطقه را فراهم ساخت.

 

 

آرادبرندینگ

 

*این مطلب رپرتاژ بوده و سایت خبری رصداقتصادی هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی