کدخبر : 11587

شکستگی در سر و صورت و تنه کتف راست و چپ و استخوان های صورت قاضی منصوری با تصویر برداری روئیت شد.

قاضی منصوری قاضی قوه قضاییه که در پرونده اکبر طبری به عنوان یکی از متهمان شناخته شده، اکنون در آلمان به سر می‌برد. قاضی منصوری فیلمی منتشر کرده که گفته به ایران باز خواهد گشت. رویداد۲۴ در این گزارش سابقه قاضی منصوری را بررسی کرده است. در جریان رسیدگی به پرونده اکبر طبری، نام قاضی منصوری نیز مطرح شد . 

 


خبرداغ  : معصومه روز عروسی اش پیر شد / در مشهد رخ داد + عکس باورنکردنی


 

گزارش اولیه از  جنازه  قاضی منصوری توسط  پزشکی قانونی  اعلام شد.

 

صبح امروز جسد قاضی غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم مرتبط با پرونده معاون اجرایی سابق حوزه ریاست  قوه قضائیه  به کشور منتقل شد.

 

جسد نامبرده پس از جری تشریفات قانونی و انتقال از کشور  رومانی  به  ترکیه  و سپس از طریق فرودگاه امام خمینی( ره ) وارد کشور شد که بلافاصله با دستور معاون  دادستان تهران  برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

آثار شکستگی در بدن قاضی منصوری

در گزارش پزشکی قانونی آمده است: با معاینه دقیق  جسد  و تصویربرداری و اقدامات پزشکی و تشخیصی صورت پذیرفته مشخص شد اولاً بر اساس ظواهر، جسد متعلق به آقای  غلامرضا منصوری  است ثانیاً بررسی ها حاکی است که از مکان بلندی سقوط کرده است چرا که شکستگی در سر و صورت و تنه ( کتف راست و چپ و استخوان های صورت) با تصویر برداری روئیت شد.

 

در ادامه نمونه‌های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی اخذ شد و برای احراز هویت علمی نمونه DNA از جسد اخذ تا با حضور اولیاء دم تطبیق نمایی شود.

 

لذا علت اصلی فوت پس از نتیجه آزمایشات اعلام خواهد شد

 

منبع : رکنا 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   هر

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی