پاسپورت دومینیکا و نگاهی جامع به اخذ پاسپورت دومینیکا

کدخبر : 29167

پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم آن، دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۴ تا ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا و همچنین بدون مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد.

پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم آن، دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۴ تا ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا و همچنین بدون مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد.

لازم به ذکر است که تنها کشورهایی که در دنیا پروسه قانونی برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری(طی پروسه کوتاه مدت) را دارند، کشور دومینیکا و کشور سنت کیتس هستند ولی از آنجایی که کشور سنت کیتس برای افراد مقیم ایران تشکیل پرونده برای اعطای تابعیت نمی‌‌دهد. لذا دومینیکا تنها گزینه برای ایرانیان به شمار می‌‌آید.

 

اعتبار پاسپورت دومینیکا

دلیل اخذ اقامت و اخذ پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا می‌دهد.

برنامه شهروندی و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا در سال ۱۹۹۳ توسط دولت مشترک‌المنافع دومینیکا معرفی شد و به سرمایه‌گذاران خارجی این اجازه را می‌دهد تا تحت شرایط خاص بتوانند تابعیت کسب کنند. اکنون این یکی از قدیمی‌ترین طرح‌های شهروندی اقتصادی در جهان و یکی از معتبرترین آن‌ها است.

متقاضیان می‌توانند به طور قانونی و در طی چهار تا شش ماه تابعیت و پاسپورت دوم غیر قابل فسخ برای افراد و خانواده‌ها را در سراسر جهان دریافت کنند و بدون نیاز به اقامت در این کشور و یا انصراف از تابعیت فعلی خود، تابعیت و گذرنامه برگشت‌ناپذیر کشور دومینیکا را اخذ کنند.

برای درخواست تابعیت دومینیکا و اخذ پاسپورت دومینیکا، متقاضی اصلی باید:

  • بالای ۱۸ سال داشته باشد.
  • دارای سلامت کامل باشد.
  • سابقه کیفری نداشته باشد.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیازی به زندگی در این کشور نیست.

شما فقط باید هزینه درخواست را پرداخت کنید و سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید. اینکه شما تصمیم دارید برای همیشه در جزیره بمانید یا خیر، تصمیم با شماست.

 

اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا متقاضیان بسیاری دارد و افراد بسیاری به دنبال دریافت آن هستند. برای داشتن پاسپورت دومینیکا ابتدا باید شهروندی این کشور را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت شهروندی یک کشور روش‌ها و مسیرهای متعددی وجود دارد.

برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا هم، راه‌های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن‌ها محاسن و معایب خاص خود را دارند.

با توجه به این موضوع که سرمایه‌گذاری در این کشور یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا است، اما برای این کار باید نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرید.

پاسپورت

چگونه می‌توان با سرمایه‌گذاری پاسپورت دومینیکا را بدست آورد؟

برنامه شهروندی دومینیکا توسط سرمایه‌گذاری که به عنوان گذرنامه سرمایه‌گذاری نامیده می‌شود، دارای یک پروسه درخواست نسبتاً ساده و سریع می‌باشد. پس از انتخاب گزینه سرمایه‌گذاری خود، نمایندگی معتبر خود را انتخاب کنید تا در تمام مسیر همراه شما باشند.

پس از ارسال درخواست، مدارک شما معمولاً ظرف سه ماه توسط واحد سرمایه‌گذاری (CIU) ارزیابی می‌شود. بررسی دقیق سوابق انجام می‌شود و اگر CIU موافقت کند که شرایط را مهیا کرده اید، درخواست شما تایید می‌شود. سپس گواهی ثبت‌نام برای شما صادر می‌شود و می‌توانید برای گذرنامه درخواست دهید.

 

اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری تحت این گزینه، به دو روش زیر قابل انجام است:

  • گزینه اهدایی به دولت: ۱۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا.
  • گزینه املاک و مستغلات تایید شده: ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا.

این مبالغ، سهم بسیار کمتری از سایر تابعیت‌های کشورهای سرمایه‌گذار منطقه را داراست

برنامه تابعیت اقتصادی دومینیکا امکانات فوق العاده‌ای را برای متقاضیان خود ارائه می‌دهد و هیچ برنامه تابعیت سرمایه‌گذار معتبر دیگری، دارای چنین معیارهای سرمایه‌گذاری مقرون به صرفه‌ای نیست که باعث می‌شود دومینیکا ارزان‌ترین شهروندی توسط برنامه سرمایه‌گذاری در جهان را دارا باشد.

کشور دومینیکا دارای اقتصاد پایداری می‌باشد،به همین دلیل سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند مزیت‌های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مزیت‌ها اشاره خواهیم کرد.

پاسپورت

 

پاسپورت دومینیکا

 

 

مزیت‌های سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا:

اطلاع از این مزایا به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درست‌تری را بگیرید که در نهایت با رضایت بیشتری همراه می‌باشد.

اخذ پاسپورت دومینیکا

با سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و این موضوع به تنهایی می‌تواند مزیت‌های بسیاری را به شما عرضه کند که در ادامه شما را با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

افزایش سرمایه

دومینیکا اقتصادی پویا و رو به توسعه دارد. این موضوع و همچنین جو سیاسی پایدار این کشور به شما این اطمینان را می‌‌دهد که با سرمایه‌گذاری در آن، سرمایه خود را افزایش می‌دهید. که بسیار حائز اهمیت می‌باشد و هیچگونه نگرانی راجع به آینده‌ی سرمایه‌تان نخواهید داشت.

سفر به بیش از ۱۴۰ کشور بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که می‌دانید اخذ ویزای کشورهای مختلف برای ایرانیان پروسه‌ی بسیار پیچیده و گاها سخت و حتی در مواردی غیر ممکن می‌باشد. ولی شما با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون اتلاف وقت می‌توانید به تعداد زیادی از کشورها در قاره اروپا، آمریکا، آفریقا و آسیا بدون نیاز به ویزا سفر و یا زندگی کنید. به خوبی می‌دانید، داشتن پاسپورتی که بدون نیاز به ویزا بتوانید به بیش از ۱۴۰  کشور دنیا سفر کنید چه مزیت مهمی به حساب می‌آید که نباید از آن غافل شد که سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا امکان دریافت پاسپورت دومینیکا را برای شما فراهم می‌کند.

اگر به دنبال تحرک جهانی برای خود و خانواده خود هستید، معافیت‌های مالیاتی، مکانی زیبا برای زندگی یا بازنشستگی، پاسپورت دومینیکا مطمئناً یک دارایی خارق‌العاده است. 

با توجه به این که روشی مطمئن و مقرون به‌صرفه برای دریافت گذرنامه دوم است، پاسپورت دومینیکا به افرادی که به دنبال گرفتن پاسپورت به صورت سریع و مطمئن هستند بسیار توصیه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پاسپورت دومینیکا و دریافت مشاوره حضوری می توانید با همکاران ما در شرکت های لیپ تماس حاصل فرمایید.

 

تلفن : ۰۲۱۲۲۰۲۱۸۴۴

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری رصداقتصادی مسئولیتی بابت آن ندارد . 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: