با حمایت شرکت معدنی چادرملو

کدخبر : 12295

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت شرکت صنعتی معدنی چادرملو محور عقدا تا اردکان سبز می‌شود.

به گزارش رصد اقتصادی ، محمد رضا دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد،گفت: با توجه به حساسیت‌های زیست محیطی در شهرستان اردکان، کارگروه محیط زیست متشکل از کارشناسان، NGO‌ها و افراد دلسوز تشکیل شده و این کارگروه مسائل زیست محیطی را رصد و گزارش‌های کارشناسانه خود را برای بررسی و چاره اندیشی اعلام می‌کند.

او افزود: یکی از مهمترین تصمیمات اخذ شده در این کارگروه بررسی و ارزیابی مجدد آلاینده‌ها در شهرستان اردکان است تا در این خصوص چاره اندیشی به عمل آید.

دشتی ادامه داد: شرکت صنعتی معدنی چادرملو نسبت به مسائل زیست محیطی حساسیت لازم را دارد و برای انجام مسولیت‌های اجتماعی در قبال مردم اردکان آمادگی دارد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت صنعتی معدنی چادرملو برای کنترل مسائل زیست محیطی از ابتدای جاده عقدا تا اردکان را درختکاری می‌کند و نسبت به ایجاد فضای سبز در این محدوده متعهد شده است.

دشتی بیان کرد: برخی صنایع بزرگ در شهرستان اردکان علاوه بر اشتغالزایی در خصوص رعایت مسائل زیست محیطی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی عملکرد خوبی دارند.

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه