کدخبر : 12316

استاندار یزد صبح دیروز با حضور در مجتمع آهن و فولاد سرمد ابرکوه پس از نشت و گفت و گو در جمع مدیران این شرکت از طرح های در دست اجرای این شرکت نیز بازدید کرد .

به گزارش رصد اقتصادی بر اساس همین گزارش در این بازدید که مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو نیز ایشان را همراهی می کرد، دکتر  محمد علی طالبی با تقدیر از دور اندیشی و ایده های توسعه بخش مهندس تقی زاده، حمایت خود را از طرح ها و برنامه های توسعه ای شرکت چادرملو و مدیر عامل آن اعلام کرد و گفت : در شرا یط کنونی کشور ما نیاز به فعالیت  بیش از پیش صنایع دارد و ما مطمئن هستیم با نگاه بلند مدیران این صنعت، د ر آینده نزدیک استان یزد به یکی از قطب های مهم فولاد کشور تبدیل می شود .

مدیر عامل چادرملو نیز با اشاره به طرح های کوتاه و بلند مدت چادرملو جهت رشد اقتصادی منطقه و توسعه فراگیر  در این استان، از استاندار و مسئولان یزد بابت حمایت های بی دریغ و موثر آنها تشکر و قدردانی کرد و بار دیگر بر عزم چادرملو در جهت بهره برداری از منابع جدید سنگ آهن و ایجاد واحدهای صنعتی  مکمل صنعت فولاد تاکید و اظهار امیدواری نمود:  با تداوم همدلی و همراهی  مدیران و مسئولان استان یزد این چشم انداز روشن  در منطقه محقق شود تا  علاوه بر ایجاد اشتغال مولد، گامی در جهت رونق اقتصادی و جهش تولید در صنعت فولاد کشور برداشته شود .

گفتنی است : مجتمع آهن و فولاد سرمد ابرکوه که 65 درصد از سهام آن متعلق به شرکت چادرملو است،  مشتمل بر کارخانه نورد با ظرفیت سالانه 450 هزار تن انواع میلگرد و کارخانه شمش فولادی به ظرفیت سالانه 650 هزار تن  می باشد که در مرحله ساخت و تجهیز است  . همچنین  راه اندازی خط  تولید کلاف  فولادی  این مجتمع نیز از جمله طرح های توسعه این مجتمع است که مورد بازدید قرار گرفت .

این مجتمع در شهرستان ابرکوه و در 270 کیلومتر جنوب غربی استان یزد  واقع شده است .

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه