کدخبر : 12421

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ارسال پیام تشکری، از کمک مجتمع فولاد خراسان (نیشابور) به خاطر تامین بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیماران بستری در بخش کرونا بیمارستان این شهر قدردانی کرد.

به گزارش رصد اقتصادی ، در پیام دکتر ابراهیمی‌پور خطاب به کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان آمده است: اگر چه نیک می‌دانم که کاری که برای رضای خداوند متعال به انجام می‌رسد، جز رضای او را نمی طلبد، اما از همراهی و مساعدت جناب‌عالی که با تامین بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیماران بستری حاد تنفسی مدافعان سلامت را یاری رسانده اید قدر دانی می‌کنم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، ابراز امیدواری کرده‌است که این همکاری ارزشمند تداوم یابد و با کمک خیران، در مسیر خدمت و نجات بیماران اقدامات موثر به عمل آید.

گفتنی است مجتمع فولاد خراسان به دنبال درخواست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و در همراهی با ستاد ملی مقابله با کرونا در استان، بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیمارستان این شهر را از محل اکسیژن تولیدی کارخانه تامین نموده است.

فولاد خراسان تا کنون ١٠٠٠تن اکسیژن برای تامین بخشی از نیاز بستری‌شدگان حاد تنفسی در خراسان رضوی، از جمله بیمارستان‌های ٢٢بهمن نیشابور، ٩دی تربت حیدریه و امام رضا (ع) مشهد تامین و ارسال کرده است.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه