کدخبر : 12434

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره فولاد خوزستان از عملکرد چند ماهه شرکت سیمیدکو در بازدید از کارخانجات این شرکت تقدیر کردند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  خبرنگار روابط عمومی،دکتر محمدی مدیر عامل و‌ اعضاء هیأت مدیره  شرکت فولاد خوزستان با همراهی مهندس مدنی فر مدیرعامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت سیمیدکو از زنجیره تولید محصولات این شرکت بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید ، مدنی فر گزارشی  تکمیلی از نحوه چگونگی استخراج و حمل کلوخه های سنگ آهن به کارخانه از معادن سنگ آهن و سنگ شکن به شرکت فولاد خوزستان را ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی ،مهندس  محمدی مدیرعامل و اعضاءهیأت مدیره  فولاد خوزستان با حضور در کارخانه کنسانتره از نزدیک در جریان روند تولید کنسانتره قرار گرفتند.

هیأت مدیره فولاد خوزستان در این بازدید از پروژه بزرگ کارخانه گندله‎سازی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دیدن کردند و گزارش مفصلی از مراحل ساخت این کارخانه و مراحل تبدیل کنسانتره به گندله از سوی متخصصان ارائه شد.

گفتگوی صمیمی دکتر محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با کارکنان سیمیدکو و‌ پیشگامان

دکتر محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان طبق روال همیشگی با حضور در محل مسجد شرکت سیمیدکو در دیداری  صمیمی با کارکنان شرکت سیمیدکو و پیشگامان پای صحبت های آنان نشست و ضمن لزوم تداوم این دیدار ها از تلاشهای آنان در امر تولید تقدیر و‌ تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی ، در ادامه  جلسه ای با حضور هیأت مدیره شرکت های فولاد خوزستان و سیمیدکو با ریاست دکتر محمدی  ، مهندس مدنی فر مدیرعامل محترم شرکت سیمیدکو ، گزارش عملکرد ٥ ماهه سال جاری را به سمع و نظر حاضرین رساندند که این گزارش مورد تأیید و‌تقدیر مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره فولاد خوزستان قرارگرفت.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه