کدخبر : 12802

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به صورت سرزده از واحدهای عملیاتی بازدید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی: علی محمدی مدیرعامل عصر روز چهارشنبه 12 شهریورماه 1399 با حضور در میان کارکنان واحدهای عملیاتی شرکت فولاد خوزستان، به صورت مستقیم با کارکنان واحدها به گفت و گو پرداخت.

در این دیدار صمیمی که با کارکنان واحدهای: نت جرثقیل های سقفی و روشنایی، سایت ارسال محصول، کنترل کیفی، نت اسلب و یاوران فولاد جنوب برگزار شد، مدیرعامل فولاد خوزستان از تلاش‌های بی‌وقفه فولادمردان تقدیر کرد و اظهار داشت: موفقیت‌های اخیر مجموعه فولاد در دستیابی به رکوردهای چندین باره‌ی تولید، مرهون تلاش جهادگونه‌ی کارکنان است.

محمدی فراهم نمودن رفاه کارکنان فولاد خوزستان را از اولویت‌های خود دانست و افزود: سیاست‌های رفاهی فولاد خورستان در جهت فراهم نمودن‌ آسایش و آرامش کارکنان‌ است، چرا که اعتقاد داریم، در چنین شرایطی، علاوه بر پایداری تولید، دغدغه‌ی کارکنان در زمان حضور در محل کار به حداقل می‌رسد. کاهش حوادث، افزایش تولید و آماده‌ به کاری تجهیزات از پیامدهای مثبت تامین شرایط رفاهی کارکنان است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در پایان این بازدید که تا نیمی از شب به طول انجامید، در راستای درخواست کارکنان شرکت یاوران فولاد جنوب مبنی بر برقراری آیتم بدی آب و هوا اظهار داشت: این آیتم، از ماه آینده برای کارکنان این شرکت لحاظ می‌شود.

 

بازدید+خوزستان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه