کدخبر : 13440

در شهریور ماه 1399 با تولید 74370 تن آهن اسفنجی رکورد جدید تولید ماهیانه در مقایسه با آخرین رکود ماهانه تولید در خرداد ماه سال جاری به ثبت رسید.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی، سرپرست عملیات شرکت فولاد سفیددشت ضمن بیان این مطلب از افزایش 13 درصدی تولید در شش ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اعلام نمود با تولید 399428 تن آهن اسفنجی از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه، 99 درصد برنامه تولید شش ماه نخست محقق گردیده است.    

 

 ایمان سلیمانی ضمن تقدیر از مجتمع فولاد مبارکه به جهت حمایت در خصوص تامین مواد اولیه خاطر نشان کرد: دستیابی به این موفقیت­ها مرهون تلاش خالصانه و شبانه روزی کارکنان شرکت و پیمانکاران در تمامی بخش­ها بوده و همچنین حمایت­های سهامداران، مدیر عامل و هیئت مدیره حاصل گردیده است.

 

مهندس سلیمانی در پایان اعلام کرد: مجموعه فولاد سفیددشت مصمم است تا پایان اسفند ماه به تمامی برنامه 800 هزار تنی تولید محصول در واحد احیاء مستقیم دست یابد و با توجه به آنکه یکی از موارد مهم در دستیابی به برنامه سالیانه تامین گندله مورد نیاز شرکت می­باشد، با توجه به شرایط موجود پیگیری­های لازم در جهت تامین مواد اولیه در حال انجام است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه