مدیرعامل گل‌گهر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید استان کرمان خبر داد:

افزایش بودجه اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی گل‌گهر در سال جاری

کدخبر : 14083

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید استان کرمان از افزایش بودجه اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در سال جاری خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  معدن نیوز، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید استان کرمان از افزایش بودجه اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در سال جاری خبر داد.

جمشید ملارحمان با بیان اینکه اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی یکی از مسائل واجب بنگاه‌های توسعه‌ای است، گفت: اگر گل‌گهر بالاترین میزان سرمایه‌گذاری را در این بخش داشته، افتخار می‌کند و جزو وظایفش بوده است.

وی از افزایش بودجه این بخش و توسعه حوزه فعالیت جغرافیایی آن به مناطق محروم‌تر جنوب استان کرمان نیز خبر داد و همچنین ضمن درخواست واگذاری پهنه‌های معدنی با اولویت مناطق محروم استان، آمادگی خود را جهت افزایش فعالیت‌های معدنی و صنعتی آن شرکت در جنوب استان را به منظور توسعه و اشتغال این مناطق اعلام نمود.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر ضمن تبریک به مردم استان کرمان و کشور به خاطر رسیدن آب خلیج‌فارس به گل‌گهر، این ابرپروژه را یک افتخار ملی دانست و گفت: گل‌گهر در سال ۹۸ به تنهایی بیش از ۱,۵ برابر کل اعتبار سنوات قبل به این پروژه اعتبار تزریق کرد.

ملارحمان با بیان اینکه سال گذشته در گل‌گهر ۸۳۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شد، گفت: امسال نیز بالای ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح داریم، ضمن اینکه بزرگ‌ترین پروژه استخراج زیرزمینی معادن سنگ‌آهن منطقه را به دلیل نوع نگاهی که به بهره‌برداری از معادن زیرزمینی وجود دارد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ‌زنی خواهیم نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه