مدیرعامل فولادمبارکه اصفهان:

کدخبر : 14209

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان نخستین وبینار اولین رویداد از سلسله رویدادهای سری 3s گفت: تولد طرح تحول دیجیتال فولادمبارکه در مرداد ماه بود و امیدواریم فولاد مبارکه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان فولاد مبارکه هوشمند در جهان شناخته شود.

به گزارش رصد اقتصادی و له نقل از  ایراسین، حمیدرضا عظیمیان اظهار کرد: امروز نیازمند این هستیم تا در راه سخت و پر پیچ و خم با کمک شرکتهای دانش بنیان و دانشگاه‌ها و... فولاد مبارکه ای در کلاس هوشمند ارائه دهیم.

وی ادامه داد: ما قصد داریم در ابتدا نوآورترین شرکت در فولاد و سپس در صنایع دیگر باشیم و به عنوان یک بنچمارک بتوانیم این راه را رفته و تبدیل به کارخانه ای هوشمند شویم. همچنین ما از جوانان فعال در شرکت های استارت آپی، دانشمندان و متخصصان در شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علمی و فناوری کشور تقاضا داریم که در این راه سخت به ما یاری رسانند.

مدیرعامل فولاد مبارکه ادامه داد: فولاد مبارکه به لحاظ تجهیزات و منابع مالی در سطحی قرار دارد که می‌تواند پشتیبانی لازم را در این زمینه داشته باشد. در واقع ما منابع ارزی و ریالی را در این زمینه صرف خواهیم کرد تا در زمان خود این طرح به اجرا برسد.

عظیمیان ادامه داد: این طرح یک طرح جسورانه بوده و هم اکنون در حال اجرایی شدن است و ما از همه سازمانها و بخشهایی همچون معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، صندوق شکوفایی و شرکت ایریسا تشکر می‌کنیم که در این مسیر به کمک ما آمدند.

به گفته وی، طبق همین برنامه اگر بتوانیم در ابتدای سال ۱۴۰۴، از ۴۰۰ شرکت فعلی که در این طرح هستند با نیمی از آنها قرارداد ببندیم و انبوهی از شرکت های استارتاپی داشته باشیم، این موفقیت را جشن خواهیم گرفت‌.

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه