مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق:

کدخبر : 14677

سید مصطفی فخری بافقی از اهدای 17 هزار ماسک و 25 عدد کپسول اکسیژن به بیمارستان ولیعصر(عج) بافق خبر داد و گفت: شرکت سنگ آهن در کنترل و مهار بیماری کرونا، با همه توان و ظرفیت و امکانات برای کمک به کادر درمان به میدان آمده و تا ریشه کنی این بیماری منحوس همگام با مدافعان سلامت خواهد بود.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از اهداء 17 هزار ماسک به بیمارستان ولیعصر (عج) بافق خبر داد و گفت: بنا به دستور مدیرعامل شرکت سنگ آهن،با تلاش واحد HSE در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و حفظ سلامت همشهریان، 17 هزار ماسک شامل 15 هزار ماسک سه لایه و 2 هزار ماسک n95  تهیه و به بیمارستان ولیعصر(عج) اهدا شد.

وی با اشاره به اهدا 25 عدد کپسول اکسیژن 40 لیتری به کادر بیمارستان افزود: از این تعداد 10 عدد تحویل داده شده و مابقی طی دو روز آینده اهدا می شود.

فخری بافقی خاطر نشان کرد: همچنین 5 دستگاه اکسیژن ساز نیز در آینده تحویل داده خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت با توجه به وضعیت بحرانی شهرستان و تکمیل ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان برای بیماران کرونایی،تاکید کرد:  از عموم همشهریان عزیز می خواهیم ضمن استفاده از ماسک از حضور در تجمعات و دورهمی های خانوادگی پرهیز نمایند، چرا که تنها در سایه همدلی و رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم با این ویروس مقابله کرد و در غیر این صورت در ماه های آذر و دی شاهد وخیم تر شدن اوضاع خواهیم بود.

وی در شرایطی که با افزایش تعداد مبتلایان و پرشدن تخت های بیمارستان و در نتیجه خستگی مفرط کادر درمان مواجه هستیم و نگرانی هایی که در خصوص افزایش تعداد بیماران بد حال و نیازمند به مراقبت های ویژه وجود دارد،بیان کرد: در حال حاضر و تا زمان نامعلومی، کرونا هیچ درمان مشخص و قطعی ندارد و بهترین و البته ساده ترین راه پیشگیری از انتقال این ویروس مهلک، همچنان استفاده از ماسک، شستن مرتب دست ها با آب و صابون و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از سوی مردم است و بدون مشارکت و همراهی مردم مهار و کنترل کرونا و عبور از این بحران ناممکن خواهد بود.

فخری بافقی خاطر نشان کرد: شرکت سنگ آهن در کنترل و مهار بیماری کرونا، با همه توان و ظرفیت و امکانات برای کمک به کادر درمان به میدان آمده و تا ریشه کنی این بیماری منحوس همگام با مدافعان سلامت خواهد بود.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه