رضا جمارانیان با اشاره عملکرد سودده سیتا در شش ماه نخست امسال گفت

روند سوددهی سیتا ادامه خواهد داشت

کدخبر : 14812

رضا جمارانیان، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین با اشاره به عملکرد موفقیت‌آمیز شرکت‌های تابعه سیتا در شش ماهه نخست امسال گفت: در تحلیل آمارها و داده‌های مالی به طور معمول داده‌های مالی در دوره‌های مشخص نسبت به همان دوره در سال گذشته تحلیل می‌شوند.

جمارانیان با اشاره به این که دستیابی به عملکرد مالی شفاف و درخشان سیمان تامین، مرهون سیاست‌گذاری شستا و حمایت‌های محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت  سرمایه گذاری  تامین اجتماعی است، افزود: علاوه بر این، افزایش بهره‌وری در تمام بخش‌های کارخانه‌ها و شرکت‌های تابعه نقش بسیار موثری در آمارهای شش ماهه سیتا داشت.

رضا+جمارانیان+مدیرعامل+سیمان+تامین+شماواقتصاد

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین همچنین به بررسی عملکرد تجمیعی ۶ ماهه سیتا نسبت به ۱۲ ماهه سال ۹۸ پرداخت و توضیح داد: سیتا در  شاخص  فروش خالص شش ماهه۹۹ نسبت به کل سال ۹۸ موفق به تحقق ۷۶ درصد سود کل سال گذشته شد. سیمان تامین همچنین در بررسی تطبیقی سود ناخالص در دوره یاد شده ۸۸ درصد سود کل سال گذشته را در شش ماهه نخست امسال محقق کرد.

وی با تاکید بر این که ارقام عنوان شده در مقایسه دوره شش ماهه نخست سال جاری نسبت به کل سال گذشته است، افزود: در شاخص سود عملیاتی ۱۰۶ درصد و در شاخص سود خالص ۱۱۱ درصد سود سال گذشته محقق گردید.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین با اشاره به این که روند  رشد  شاخص‌ها در صورت مالی سیتا متوقف نخواهد شد، توضیح داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های موجود سیتا تلاش می‌کند علاوه بر حفظ روند رشدی که تا کنون در پیش گرفته به درصدها و ارقام مناسب‌تری دست یابد.

جمارانیان همچنین با اشاره به این‌که شرکت‌های دیگری به زود وارد بورس خواهد شد، گفت: در تلاش هستیم تا با ورود شرکت‌های غیربورسی سیتا به بازار سرمایه علاوه بر عملیاتی ساختن هرچه بیشتر شفافیت اقتصادی، بر بهبود عملکرد شرکت‌ها تاثیر بگذاریم.

سیمان تامین

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه