کدخبر : 14855

غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در پیامی به مناسبت ولادت پیام اکرم(ص) و هفته وحدت، گفت: امید است در برابر امواج کینه‌آفرین تعصب در جهان کنونی از غرب تا شرق گام‌های اجرایی در راستای وحدت و همدلی برداریم.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی تاصیکو؛ متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛

همکاران خانواده بزرگ صدر تامین

سلام علیکم؛

ولادت آخرین فرستاده پروردگار یکتا حضرت محمد (ص) پیامبر صلح و دوستی، رسول رحمت موجب درخشش نوری در مکه شد و جهان را از طاغوت و بت پرستی رها و به سوی نور و مهربانی رهنمون کرد.

هرچند طی سالیان سال مردمانی از غرب تلاش داشته و دارند تا با بغض و کینه، تفرفه میان مسلمانان ایجاد کنند اما ما می دانیم ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) وفاق و همدلی را در روح و جان برادران و خواهران مسلمان جای داده است و چه زیبا معمار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) که خود از منادیان وحدت در جهان اسلام بود «هفته وحدت» را بین شیعه و سنی اعلام کرد.

برادران و خواهران؛

نگاه دقیق به راهبری حضرت محمد(ص) این مهم را در ذهن بشیریت قرار داده است که آن حضرت برای پیشبرد اهداف عالی و حیاتی خود، راهبرد محوری وحدت را میان گروه‌ها، طوایف و انسان‌های آزاداندیش از هر نژاد و طایفه‌ای قرار داد.

اینجانب میلاد فخر آفرینش، منادی وحدت، بهانه خلقت، حضرت پیامبر اکرم (ص) و بنیانگذار مکتب شیعه جعفری، حضرت امام جعفر صادق (ع) را به خانواده بزرگ صدر تامین و تمامی خواهران و برادران مسلمانم در جای جای ایران عزیز تبریک و شادباش می گویم. امید است در برابر امواج کینه‌آفرین تعصب در جهان کنونی از غرب تا شرق گام‌های اجرایی در راستای وحدت و همدلی برداریم.

در پایان از خداوند یکتا می خواهم با تاسی به خلق و خوی و سیرت عملی آن حضرت و ایٔمه اطهار علیه السلام، آینده بهتر و درخشان تر از امروز برای میهن عزیزمان به ثبت برسانیم و برای عزیزانمان در برابر ویروس کرونا از خالق هستی، سلامتی و عمر با برکت خواهانم.

غلام رضا سلیمانی


 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه