مدیر مالی و حسابداری فولاد سفیددشت اعلام کرد:

رشد 61 درصدی سود خالص شرکت فولاد سفیددشت

کدخبر : 14979

در شش‌ماهۀ نخست سال جهش تولید، سود خالص شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد رشد کرد.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری  به مناسبت ۱۸ آبان سالروز افتتاح شرکت فولاد سفید دشت در سال ۱۳۹۵ ضمن تبریک این روز ، عملکرد شرکت را در حوزۀ تولید، خرید مواد اولیه و فروش محصول مثبت ارزیابی کرد.

مصطفی فلاحی گفت: این شرکت علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداقلی کارکنان، ضمن تأمین به‌موقع مواد اولیه و فراهم ساختن زیرساخت‌های موردنیاز واحد احیا مستقیم توانست در شش‌ماهۀ نخست سال جاری با تولید 400 هزار تن محصول آهن اسفنجی و رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1398 (353 هزار تن) و فروش 396 هزار تن به ارزش بیش از 11 هزار میلیارد ریال، درآمد فروش خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 73 درصد افزایش دهد.

وی در این گزارش از پیشرفت 85 درصدی پروژۀ فولادسازی و پیشرفت 55 درصدی پروژۀ احداث تصفیه‌خانۀ این شرکت علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های خاص شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های مادی و معنوی شرکت فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو به‌عنوان سهام‌داران این شرکت، از تلاش خالصانۀ کارکنان در تمامی بخش‌ها قدردانی و اظهار امیدواری کرد در سالی که جهش تولید نام‌گذاری شده، تمامی برنامه‌ها و اهداف شرکت در راستای اصل تولید ایمن و پایدار محقق گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه