کدخبر : 15501

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات استان تهران ، فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان ری، مدیرعامل شرکت سیمان تهران و جمعی از بسیجیان این مجموعه در مجتمع صنعتی سیمان تهران برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصاد و به نقل از روابط عمومی ، در ابتدای این مراسم مدیر عامل  سیمان  تهران ضمن تبریک هفته  بسیج  و تسلیت شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده ، با اشاره به جایگاه و ارزش بسیج  و تفکر بسیجی افزود:بنیانگذار  انقلاب  اسلامی  حضرت امام  (ره) فرمودند،از خدا  می خواهم که با بسیجیان محشور شوم.همین یک کلام برای پی بردن به جایگاه ارزشمند  بسیج  کفایت می کند.ایران اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تفکر و فرهنگ بسیجی است.

مهندس حسینی با اشاره به 29 شهید  سیمان  تهران و افتخارات این مجموعه چه در  دوران دفاع مقدس  و چه در سنگر تولید ادامه داد: با همت کارکنان مجموعه و در تلاشی بسیجی وار ، در مقایسه با مدت مشابه 5 سال گذشته بیش از 30 درصد افزایش تولید سیمان داشتیم. در حالی که در سالیان گذشته نه درگیر بیماری کرونا بودیم و نه به این شدت مورد تحریم واقع بودیم.

مدیر عامل سیمان تهران در پایان با اشاره به تنگناها و  مشکلات  بخش تولید، نسبت به همراهی و همدلی کلیه مسئولین  با جهادگران  صنعت  و تولید ابراز امیدواری کرد. 

در ادامه این برنامه فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات  استان تهران  ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه سیمان تهران ابراز داشت:اکنون ما در  جنگ  اقتصادی قرار داریم و بر اساس این واقعیت باید برنامه ریزی ،دور اندیشی و اقدام نمائیم.

سرهنگ علمدار ضمن تاکید بر نگاه به داخل و  حمایت از تولید  افزود:تولیدکنندگان ما در حال حاضر فشار مضاعفی را تحمل می کنند اما نجیبانه به تولید ادامه می دهند.

وی ضمن تقدیر از همت مدیریت و کارکنان سیمان تهران  در راه اندازی مجدد خط 6 این مجموعه افزود:این یک حرکت جهادی و بسیجی وار بود .ما در گام دوم  انقلاب  نیازمند چنین تفکر و شجاعتی در نگاه به داخل هستیم.

در پایان ضمن تقدیر از بسیجیان نمونه سیمان تهران ، لوح سپاسی از سوی فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات  استان تهران  به سبب تلاش مدیریت سیمان تهران و اعتماد به توانمندی کارکنان مجموعه در راه اندازی خط 6 سیمان تهران اهداء گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه