کدخبر : 15862

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان خبر از حمایت ورزشکار کم شنوای نیشابوری در مسیر افتخارآفرینی در بازی های المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان برزیل داد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی  ، کسری غفوری در پی درخواست فدراسیون ورزش های ناشنوایان جمهوری اسلامی از مجتمع فولاد خراسان، که خواسته بود با توجه به مشکلات ناشی از کرونا و لزوم حفظ آمادگی ورزشکاران تا رقابت های انتخابی تیم ملی از «مهناز حسن زاده»، کارته کای نیشابوری حمایت شود، اعلام کرد که فولاد حامی این ورزشکار همشهری خواهد بود.

غفوری اظهار داشت: «خانم مهناز حسن زاده ورزشکار قهرمان کم شنوا نیشابوری، در راه افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان «ایران» می باشد. شرکت مجتمع فولاد نیشابورخراسان در راه رقابت های انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان برزیل، این ورزشکار عزیز نیشابوری را مورد حمایت قرار می دهد؛ به امید کسب سهمیه برای این ورزشکار غیرتمند نیشابوری.»

مهناز حسن زاده ورزشکار مستعد ناشنوای سبک شوتوکان دارای عنوان مقام قهرمانی وزن ۶۰- کیلوگرم در مسابقات بیت المللی کاراته ایران زمین است. وی به عنوان عضو تیم استان خراسان رضوی تا کنون ۶ مقام اول و ۱ مقام نائب قهرمانی از مسابقات کشوری کاراته کسب کرده است. 

 

 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه