مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر؛

کدخبر : 15883

احداث بزرگترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح آغاز شد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر با اعلام این خبر گفت: منطقه گل‌گهر، به‌عنوان‌ بزرگ‌ترین منطقه معدنی و صنعتی و قطب فولادی کشور شناخته می‌شود که زنجیره کامل فولاد از سنگ تا محصولات فولادی را در خود جای داده است و روز به روز شاهد توسعه و گسترش بیشتر این منطقه و تنوع در محصولات تولیدی هستیم.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر افزود: بر این اساس یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این زمینه بایستی به‌طور جدی در دستور کار قرار بگیرد، تامین و تولید قطعات مصرفی و موردنیاز کارخانجات صنعتی بزرگ مستقر در این منطقه است که از مدت‌ها پیش، طرح احداث شهرک تخصصی صنعتی در منطقه گل‌گهر در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌های انجام‌شده توانستیم مجوز احداث بزرگترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح را بگیریم.

وی بیان کرد: کلیه اقدامات فنی، مهندسی و مدیریتی این طرح برعهده شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر است که این شرکت به‌عنوان شهردار منطقه گل‌گهر عمل می‌کند و شرکت‌های اصلی منطقه نیز سهامداران آن می‌باشند.

به گفته ملارحمان؛ بزرگ‌ترین شهرک تخصصی معدنی و صنعتی جنوب‌شرق در زمینی با بیش از ۵٠٠ هکتار در طرح جامع گل‌گهر با مشارکت شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی مستقر در منطقه گل‌گهر شروع به فعالیت نموده است و به‌زودی کارخانجات متعدد در این شهرک، فعالیت خود را شروع خواهند کرد.

وی با تشکر از مجموعه مدیریتی و پرسنلی این شرکت، اظهار امیدواری کرد؛ سرمایه‌گذاران از فرصت به‌وجود آمده استفاده نمایند و با هماهنگی با اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان و شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر به‌عنوان‌ متولی این شهرک صنعتی جهت اخذ مجوز اقدام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه