کسب عنوان برتر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

کدخبر : 16088

در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که صبح امروز چهارشنبه سوم دی ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق توانست با دریافت تندیس، عنوان برتر این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی صبح روز با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر امامی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، دکتر باقریان عضو انجمن متخصصان روابط عمومی و دبیر پانزدهمین جشنواره و دکتر محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد کشور در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره و برگزیدگان آن سخنرانی کردند و در پایان با اهدای جوایز به کارشناسان برتر انتشارات روابط عمومی به کار خود پایان داد.

در این جشنواره روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق توانست با دریافت تندیس، عنوان برتر این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه