استاندارکرمان:

مشارکت گل گهر در طرح‌های کلان توسعه استان افزایش می‌یابد

کدخبر : 16241

دکتر علی زینی وند استاندار کرمان روز دوشنبه در نخستین جلسه کاری‌اش در تهران با جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل گهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از پیام آوران معدن و فولاد، دکتر علی زینی وند استاندار کرمان امروز دوشنبه در نخستین جلسه کاری‌اش در تهران با جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل گهر مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل این شرکت همچنین درباره طرح‌های مسئولیت اجتماعی شرکت در شهرستان سیرجان هم توضیحاتی ارایه کرد. دکتر زینی‌وند با تشکر از نقش موثر گل گهر در اجرای طرح های کلانی مانند انتقال آب خلج فارس به استان بر تداوم و تقویت این رویکرد تاکید کرد.

استاندار کرمان گفت: «ما در پی تحقق توسعه متوازن در استان هستیم و شرکت‌های بزرگ همچون گل گهر باید با همین رویکرد به اجرای طرح‌های اقتصادی استان وارد شوند». استفاده از ظرفیت گل گهر برای تامین مالی طرح‌های اقتصادی استان از مسیر بازار سرمایه یکی دیگر از نکات مورد تاکید زینی‌وند بود. 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه