کدخبر : 16384

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری اولین نمایشگاه مجازی اختصاصی صادرات کالای ساخت ایران به عراق از 13 تا 19 بهمن سال جاری خبر داد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن با بیان این خبر گفت: در چارچوب برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران در سال ۱۳۹۹ در زمینه توسعه صادرات به کشورهای همسایه از طریق برگزاری نمایشگاه‌های معرفی کالا و محصولات ایرانی با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی، این نمایشگاه از ۱۳ لغایت ۱۹بهمن‌ماه سال جاری توسط شرکت مجری خدمات نمایشگاهی پارس رستاک و تحت نظارت دفتر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه مجازی دارای مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران است و موضوع فعالیت آن لوازم و تجهیزات ساختمان، مواد شوینده و بهداشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، مبلمان و دکوراسیون خانه و آشپزخانه، مواد غذایی و صنایع مرتبط، انواع ماشین‌آلات، پلاستیک و صنایع وابسته، کلیه صنایع مورد نیاز عراق و توریسم سلامت بوده و مشارکت‌کنندگان در آن از تسهیلات حمایتی سازمان توسعه تجارت ایران برخوردار خواهند بود.

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: این نمایشگاه به صورت دو بعدی برگزار و مشارکت‌کنندگان امکان بارگذاری اطلاعات شرکت خود، نمایش محصولات، پخش تیزر و بروشور را در سامانه آن خواهند داشت.

پیلتن گفت: همچنین بازدیدکنندگان می‌توانند بعد از مشاهده اطلاعات مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه که شامل بروشورهای دوزبانه (فارسی و عربی)، تماشای تیزر با زیرنویس انگلیسی با غرفه‌دار از طریق فضای وب تماس گرفته و مذاکره کنند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه نفوذ شبکه‌های اجتماعی و اینترنت در کشور عراق و به ویژه اقلیم کردستان بسیار بالاست، امید است که برگزاری این نمایشگاه مجازی بتواند فرصت مناسب و کم‌هزینه‌ای برای معرفی بیشتر محصولات کشور به بازار عراق و برقراری ارتباط میان شرکت‌های ایرانی و تجار عراقی فراهم کند.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت مشارکت در نمایشگاه مجازی اختصاصی صادرات کالای ساخت ایران به عراق می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با مراجعه به پورتال سازمان توسعه تجارت ایران از طریق فراخوان این رویداد با شرکت مجری تماس حاصل کنند.


 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه