محمد رضوانی‌فر در بازدید از هلدینگ سیتا:

کدخبر : 16397

سود ۴۷۰میلیارد تومانی سال۹۷ به ۱۵۰۰میلیارد تومان در سال ۹۸ و ۱۶۰۰میلیارد تومان در ۶ماهه سال ۹۹ افزایش یافته است.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین به نقل از  شستا رسانه، نشست تخصصی بررسی عملکرد و دستاوردهای هلدینگ سیمانی شستا با حضور محمد رضوانی فر، مدیرعامل شستا رضا جمارانیان، مدیرعامل و معاونان و مدیران سیتا در محل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین برگزار شد.

محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا در این نشست پس از دریافت گزارش عملکرد سیتا، ضمن تقدیر از مدیران، کارگران و کارکنان این هلدینگ در سراسر کشور، گفت: هلدینگ سیمانی شستا در دو سال گذشته روند بسیار مناسب و فراتر از انتظاری را طی کرده و عملکردی بسیار عالی از خود برجای گذاشته است.

رضوانی‌فر با بیان این‌که سیتا توانسته با قدرت مناسب از بودجه خودش فراتر برود، گفت: 

سود تلفیقی این شرکت از ۴۷۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۱۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ و در شش ماهه سال ۹۹ موفق به تحقق سود تلفیقی بیش از کل سال ۹۸ به مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد تومان شد که این موضوع نشان از تقویت زیرساخت‌های مالی سیتا دارد، ضمن آن‌که این سودآوری قطعا با تلاش مضاعف همه کارگران و مدیران هلدینگ و شرکت‌های تابعه محقق شده است.

وی درباره وضعیت سهام سیتا در بازار سرمایه، توضیح داد: گزارش‌های مالی و حسابرسی شده بسیار مناسبی در این هلدینگ ایجاد شده و سیتا در قیمت‌های کنونی ارزندگی قابل توجهی دارد.

رضوانی‌فر گفت: سیتا در سه‌حوزه تولید سیمان، پروژه‌های عمرانی و مسکونی و حمل و نقل توانسته زنجیره ارزش را کامل کند. در کنار این موضوع روند افزایش، فروش و سوددهی هلدینگ سیمان تامین نیز روند مناسبی است و برنامه‌های پیش روی این شرکت نشان می‌دهد این روند ادامه خواهد یافت.

وی در پایان تاکید کرد: وضعیت بنیادی سیتا، نسبت به زمان عرضه بسیار مناسب‌تر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه