کدخبر : 16487

آئین گرامیداشت یاد و خاطرۀ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی، با حضور مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در محل معراج الشهدای این شرکت برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، در این مراسم، مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه شهید سلیمانی را مصداق بارز «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» دانست و در تجلیل از شخصیت بزرگوار آن شهید گفت: شهید سلیمانی در عین اینکه یک فرمانده نظامی لایق و تأمین‌کنندۀ امنیت کشور در خارج از مرزهایمان بود، با ایثار و ازخودگذشتگی خود، منشأ خیر و برکت‌های بسیاری برای ایران عزیزمان به شمار می‌رفت.

وی شخصیت چندبعدی شهید سلیمانی را از ویژگی‌های مثال‌زدنی ایشان دانست و خاطرنشان کرد: محبت و ارادت مردم کشور عزیزمان در مراسم تشییع آن شهید نشان از اوج قدردانی مردم از رشادت‌های او و خلوص نیت شهید سلیمانی داشت.

مهندس عظیمیان در بخش پایانی سخنان خود ابراز امیدواری کرد: کارکنان شرکت فولاد مبارکه نیز با پیروی از سیرۀ آن شهید گران‌قدر در عمل به مسئولیت خطیر خود در جبهۀ اقتصادی، ادامه‌دهندۀ راه وی باشند.

در ادامۀ این برنامه که با اجرای گروه موزیک سپاه لشکر امام حسین (علیه‌السلام) و اجرای گروه سرود بچه‌های آسمان شهرستان مبارکه در رثای آن شهید بزرگ همراه بود، یکی از کارکنان شرکت بخشی از وصیت‌نامۀ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و میثاق نامۀ کارکنان شرکت فولاد مبارکه با آن شهید بزرگوار را قرائت کرد.

در قسمتی از این میثاق‌نامه آمده است: ما کارکنان و بسیجیان شرکت فولاد مبارکه با سردار دل‌ها، حاج قاسم عزیز، میثاق می‌بندیم که همواره با تهذیب نفس، آمادگی جهاد فی‌سبیل‌الله و جهاد در عرصۀ صنعت کشور را داشته باشیم و تمامی استعداد خود را در جهت استمرار راه نورانی آن شهید عزیز به کار ببندیم.

گفتنی است در خاتمۀ این مراسم وصیت‌نامۀ الهی- سیاسی شهید سپهبد قاسم سلیمانی به حاضران اهدا شد

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه