دکتر نیلی رئیس دانشگاه تهران:

تقدیر از برنامه نظام مند و اصولی فولاد سنگان در عمل به مسئولیت های اجتماعی

کدخبر : 16701

از برنامه نظام مند و اصولی فولاد سنگان در عمل به مسئولیت های اجتماعی تقدیر شد.

 به گزارش رصد اقتصادی ، رئیس دانشگاه تهران  گفت: دانشگاه بطور سنتی وظیفه آموزش و پژوهش را بر عهده داشته و این مهم در جهت رفع نیازهای کشور، افزایش سطح علمی و فرهنگ عمومی با هدف تامین رضایت مردم است . در این بین دانشگاه تهران، موضوع دیگری را نیز مدنظر قرارداده و آن تمرکز بر مسئولیت اجتماعی منسجم توام با استفاده از تجربه و تخصص دانشگاه درجهت توانمندسازی مردم است.

نیلی گفت : این فعالیت ها بعضا توسط خود دانشگاه ولی گاها با پشتیبانی شرکت های معدنی کشور و مدیران عالی رتبه انجام که در این بین محور اصلی کار، توانمندسازی مردم در اداره شهر و روستا با مدیریت هدفمند منابع و امکانات است.

وی گفت: این یکی از مسئولیت های مهم دانشگاهست که با اتکا به تجربه و دانش خویش و البته همراهی مردم و مسئولین به این مهم دست یابد . خوشبختانه تجربه قلعه گنج با ابتکار آقای رزم حسینی ( استاندار وقت  خراسان رضوی  ) بصورت گسترده تری در شهرستان خواف در حال انجام است که البته جزء مناطق محروم با مردمانی با استعداد و سخت کوش است.

 رئیس  دانشگاه تهران  در ادامه گفت: این طرح با پشتیبانی  شرکت های معدنی بویژه شرکت صنایع معدنی  فولاد  سنگان ، همراهی استانداری خراسان رضوی و فرمانداری خواف بصورت ساختاریافته در سال جاری آغاز که با توان علمی و تخصصی دانشگاه در این بین، شاهد استقبال خوبی در بین مردم منطقه بودیم.

وی با اشاره به همه جانبه گرایی دانشگاه تهران در این مورد گفت: در مباحث مربوط به طرح های توسعه،  جنبه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و البته محیط زیستی باید مدنظرقرار گیرد و در صورت عدم توجه به این موارد، در عمل نتیجه ای عکس خواهد داد.

نیلی با اشاره به پیاده سازی نظام مند کلیه طرح های  توسعه پایدار  در خواف گفت: مردم بازیگران اصلی این طرح اند و قطعا پشتیبانی مسئولین و شرکت های معدنی در قالب عمل به مسئولیت های اجتماعی و انجام کار بر مبنای اصولی و ساختارمند،  علاوه بر کاهش خطا رضایت همگانی را درپی خواهد داشت.

نیلی در پایان ضمن خرسندی از این اجرای این طرح اظهار داشت: با توجه به استقبال و موفقیت های کسب شده، امیدوارم این طرح در کل کشور اجرا و در مناطقی که از  فقر  مزمن رنج میبرند، شاهد توسعه ای همگون، هماهنگ و پایدار در کشور باشیم و در پایان از حمایت های مهندس رزم حسینی( وزیر صمت)، استاندار خراسان رضوی(معتمدیان) ، فرمانداری شهرستان خواف و به ویژه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان که متعهد به انجام مسئولیت های اجتماعی خویشند، تشکر و قدردانی میکنم و انشالله با همراهی مردم شاهد افتخاری دیگر در این منطقه باشیم.

روابط عمومی فولاد سنگان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: