فرماندار شهرستان فیروزه مطرح کرد؛

فراهم شدن زمینه اشتغال ۳۲ بانوی فیروزه‌ای با حمایت فولاد خراسان

کدخبر : 16919

گروه صنایع معدنی >فولاد - فرماندار شهرستان فیروزه گفت: توانمندسازی جوامع شهری و روستایی، توسعه مشاغل خانگی و کمک به راه اندازی کارگاه‌های کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار از برنامه‌های مهم در شهرستان فیروزه است.

به گزارشرصد اقتصادی ، ابوالفضل حکیم پور در بازدید از کارگاه دوخت لباس‌های مجتمع فولاد در شهرستان فیروزه افزود: اجرای طرح مهارت آموزی تا اشتغال با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و شرکت تعاونی زنان، یکی از برنامه‌های محوری در این شهرستان است که در طرح مشارکتی با فولاد خراسان، به پایداری و تثبیت این طرح کمک شد.

وی خاطر نشان کرد: طی سال گذشته تاکنون حدود ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان این طرح‌ها نیز تخصیص یافته است.

مدیر روابط عمومی مجتمع فولاد نیز ضمن ابراز خرسندی از اجرای موفق طرح مهارت آموزی تا اشتغال در شهرستان فیروزه اظهار کرد: فولاد خراسان به عنوان یک ابر بنگاه اقتصادی در منطقه، در راستای تحقق رونق اقتصادی، به عنوان معین اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی، تلاش دارد تا سهمی جدی در توانمند سازی، اشتغال پایدار، ارتقاء استانداردها و نشاط اجتماعی شهروندان فیروزه‌ای بر عهده گیرد.

بقراط عنوان کرد: در حال حاضر در چهارچوب طرح الگوی مثلث اقتصادی ۳۲ نفر از بانوان شرکت تعاونی زنان فیروزه، با حمایت فولاد در طی تفاهم نامه‌ای جهت دوخت لباس‌های کار صنعتی مشغول به کار شده‌اند که امیدواریم با تداوم این همکاری بتوانیم به ایجاد اشتغال پایدار و راه اندازی کارگاه‌های خانگی در شهرستان فیروزه کمک نماییم.

وی بیان کرد: فضای تعامل و همکاری بین ارگان‌های مختلف در شهرستان فیروزه و پیگیری‌های مجدانه در حوزه های مختلف شهرستان باعث شده تا زمینه توانمندسازی جوامع شهری و روستایی با سرعت بالایی در فیروزه فراهم شود که این امر نوید روزهای بسیار خوبی در زمینه اشتغال در این شهرستان را می‌دهد که اکنون اولویت اول جامعه است.


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه