قدردانی نمایندۀ شهرستان بروجن از اقدامات شرکت ورق خودرو در زمینۀ مسئولیت‌های اجتماعی

کدخبر : 16929

نمایندۀ مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری از دغدغه‌مندی و اقدامات مؤثر این شرکت در زمینۀ تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی، به‌ویژه در شرایط فعلی، قدردانی کرد.

 

به گزارش رصد اقتصادی  و به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیرقلی جعفری در ادامه به شرایط اشتغال جوانان در شهرستان بروجن اشاره و تأکید کرد: با وجود ظرفیت‌های موجود در این شهرستان و به‌طورکلی در استان چهارمحال و بختیاری، وجود معضل بیکاری جفا بر مردم است.

وی از ایجاد نوعی سازوکار عملی در خصوص رفع محرومیت‌زدایی و بهبود شرایط فعلی در شهرستان خبر داد و گفت: در تلاشیم زمینه را برای توزیع عادلانۀ منابع مهیا سازیم و امیدواریم با بهره‌گیری از مدیران مجرب و کارآمد بتوانیم در مسیر رشد و ترقی استان گام برداریم.

توسعۀ پایدار، رمز شکوفایی

در جریان این دیدار، مدیرعامل ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن استقبال از طرح‌های پیشنهادی نمایندۀ شهرستان بروجن، توسعۀ پایدار را رمز شکوفایی استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن عنوان کرد.

وحید میرزایی، ضمن اشاره به شرایط موجود و برنامه‌های آتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، به نقش و رسالت این شرکت در زمینۀ خودکفایی صنعت خودروسازی کشور اشاره کرد و افزود: با تلاش و همت کارکنان این شرکت، به روند روبه‌رشد خودکفایی کشور و بی‌نیازی از واردات ورق گالوانیزۀ ویژۀ استفاده در صنعت خودروسازی سرعت بخشیده‌ایم.

وی در ادامه بر لزوم توسعۀ همکاری‌های منطقه در حوزه‌های صنعت تأکید کرد و خواهان توجه و نگاه ویژۀ مسئولین به مباحثی از قبیل رفع ضرورت‌های منطقه و تلاش در جهت جذب سرمایه‌گذاری مؤثر و همچنین توسعۀ اشتغال از طریق حمایت از کسب‌وکارهای کوچک شد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: این شرکت در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش خواهد کرد تا بیش‌ازپیش زمینه‌های اشتغال‌زایی جوانان را فراهم آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه