شروع بارگیری ریلی محصول کارخانه گندله سازی در دومین روز از دهه مبارک فجر

کدخبر : 16979

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از بارگیری و ارسال محصول گندله سه چاهون به کارخانجات فولادی از طریق واگن و کامیون خبر داد.

 رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن صبح امروز با حضور در سایت گندله سه چاهون از ارسال اولین محموله گندله به وسیله واگن بازدید کرد.

وی با اشاره به تولید 400 هزار تن گندله در کارخانه گندله سه چاهون گفت: از زمان آغاز تولید محصول گندله در کارخانه گندله سازی سه چاهون 400 هزار تن تولید داشته ایم و یکی از بخش های مهم ارسال محصول به کارخانجات فولادی و مصرف کنندگان است.

فلاح مبارکه با اشاره به بارگیری محصول گندله در 2 بخش به وسیله واگن و کامیون و ارسال به کارخانجات فولادی همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر،افزود: با قاطعیت می گوییم به محصول تولید شده با مشخصات فیزیکی و شیمیایی که برای تولید فولاد به روش مستقیم مورد نیاز است رسیده ایم و مورد رضایت مشتریان نیز می باشد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن تولید روزانه گندله را حدود 10 الی 12 هزار تن عنوان کرد و بیان داشت: به یاری خدا به ظرفیت 5 میلیون تن تولید در سال خواهیم رسید و این یعنی 17 هزار تن تولید روزانه که بزودی محقق خواهد شد.

الناز حبیبی+شمانیوز

ایرانسل و همراه اولباران کوثری +شمانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه