تجلیل از بانوان شاغل در مجتمع فولاد خراسان

کدخبر : 17091

همزمان با گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر و بزرگ داشت روز زن، از تلاش های ارزشمند بانوان شاغل در مجتمع فولاد خراسان تقدیر شد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، کسری غفوری مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان ابتدا با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام عالی زن و روز مادر، نقش زنان را در عرصه های مختلف زندگی مهم و تاثیر گذار ارزیابی کرد.

مدیر عامل مجتمع با بیان اینکه در ارکان جامعه اسلامی هیچ تفاوتی بین زن و مرد نیست و زنان می توانند با پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی در عرصه های اجتماعی حضور جدی و مساوی داشته باشند در ادامه افزود: امروز بانوان جایگاه اجتماعی مناسب و شایسته ای در جامعه دارند اما انتظار می رود که سهم بیشتری در مشارکت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در کشور به این قشر موثر داده شود.

مدیرعامل شرکت همچنین با قدردانی از زحمات کارکنان مجتمع گفت: بی شک با تعامل و تلاش تمام مجموعه شرکت بویژه انجام دقیق وظایف محوله توسط بانوان شاغل در مجتمع می توانیم در پیشبرد اهداف سازمان بیشتر از قبل گام برداریم.

 

گفتنی است در این مراسم معاونان منابع انسانی و امور اجتماعی، مالی و امور اقتصادی و هم چنین مدیران روابط عمومی، حوزه مدیرعامل و برنامه ریزی و خدمات عمومی و رفاه حضور داشته و در پایان این نشست به رسم یادبود هدایایی به بانوان شاغل در شرکت توسط مدیرعامل مجتمع در روز شنبه 18 بهمن ماه 1399 اهدا گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه