اجرای پروژه خانه سازی برای کارکنان آرزوی قلبی مدیرعامل ذوب آهن

کدخبر : 17109

آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه سازی محله ظفر (( B9 فولادشهر همزمان با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، منصور یزدی زاده مدیرعامل و مرتضی یزد خواستی رئیس هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان، بابک محمدی شهردار فولادشهر وآرش صیادی عضو هیأت مدیره شرکت عمران فولادشهر 19 بهمن ماه در محل این پروژه برگزار شد .

​به گزارش رصد اقتصادی ، غلامرضا سلیمانی مدیر عامل هلدینگ صدر تأمین با اشاره به همکاری ذوب آهن اصفهان، شهرداری ، شرکت عمران فولادشهر و دیگر مسئولان شهرستان لنجان در این پروژه، گفت: در هلدینگ صدرتامین سعی شده به منظور خانه دار شدن کارکنان شرکت های تابعه، اقدامات لازم انجام شود که در این راستا باید زمین های مساعد را شناسایی و برای بهره برداری و ساخت پروژه های مسکونی جهت کارکنان خود مهیا کنند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت هایی نظیر کارخانه های سیمان و کاشی که داشتیم سعی کردیم تا با رعایت قانون و در جهت تسریع و کمک به خانواده هایی که امروز با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند، برنامه ساخت این پروژه ها را به نحو احسن دنبال کنیم.

سلیمانی، گفت : در دهه مبارک فجر کار خیری برای کارکنان ذوب آهن اصفهان شروع شد و نباید فراموش کرد که این تلاشگران مسبب اتفاقات بسیار خوبی در چهار سال گذشته در این شرکت نظیر تثبیت سود آوری ، خروج از زیان دهی ، کسب مدال ملی صادرات و… هستند .  امید است با اجرای این طرح کام کارکنان ذوب آهن اصفهان شیرین شود .

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت نیز گفت: این ایام  بهترین زمان برای شروع فاز اجرایی ساخت 1000 واحد مسکونی با مشارکت بخش خصوصی و خود خریداران بود و امید است با اجرای این امر بتوانیم بخش کوچکی از دغدغه های کارکنان برای خانه دار شدن را پاسخ دهیم. وی با اشاره به این که اجرای پروژه خانه سازی برای کارکنان شرکت آرزوی قلبی من است، یاد آور شد: اولویت اول خانه دار شدن کارکنان ذوب آهن است و بعد از آن نیز اهالی فولادشهر می توانند در این طرح شرکت کنند.

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی در این آیین با اشاره به این که از ابتدا فولاد شهر به منظور سکونت کارکنان ذوب آهن اصفهان احداث شده است، گفت: محله B9 یکی از بهترین محله ها و آخرین قسمت فولادشهر است که هنوز ساخته نشده است و در یکی از بهترین قسمت های این شهر قرار دارد و به همین منظور این محله را برای کارکنان زحمتکش ذوب آهن خریداری کردیم تا پروژه ساخت 1000 واحد مسکونی را برای کارکنان ذوب آهن اصفهان اجرا کنیم.

وی با قدردانی از مسئولین شهر فولادشهر که در جهت اجرای این پروژه با ذوب آهن همکاری کردند یاد آور شد: با برنامه ریزی که شده جامعه هدف این پروژه اقشار کم درآمدتر هستند که امید است بتوانیم با حداقل قیمت این واحدهای مسکونی را در اختیار کارکنان قرار دهیم .

ایرج شیرالی مجری طرح خانه سازی ذوب آهن اصفهان با اشاره به ارزش 1000 میلیارد تومانی این پروژه گفت: این پروژه 1000 واحدی که منابع مالی آن نیز خارج از منابع جاری شرکت تامین خواهد شد ، با مشارکت کارکنان ذوب آهن و به منظور تامین مسکن ارزان قیمت اجرا می شود.

وی با اشاره به این که در این طرح کارفرما ذوب آهن اصفهان است خاطر نشان ساخت: زمین این پروژه را از شرکت عمران به منظور خانه دار کردن کارکنان شرکت ذوب آهن خریداری کردیم ، این طرح در چهار فاز طراحی شده است، 36 هزار مترمربع است و قادر به اسکان 4000 هزار نفر است.


 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه