همکاری ایدرو و معاونت علمی ریاست جمهوری در اقتصاد دیجیتال و توسعه فناوری های نوین

کدخبر : 17271

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو ) و ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت فنی و فناوری ریاست جمهوری تفاهم نامه همکاری در حوزه اقتصاد دیجیتال و توسعه فناوری‌های نوین امضا کردند .

به گزارش رصد اقتصادی ، این تفاهم‌نامه در نخستین روز برگزاری ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا به امضای حمید بازارگان معاونت صنایع پیشرفته ایدرو و مهدی محمدی دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رسیده است .

محوراین تفاهم نامه همکاری متقابل و هم افزایی در زمینه حداکثرسازی خلق ارزش و توسعه فناوری نوین در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی مبتنی بر توان شرکت‌های دنیا دانش بنیان و خلاق با تمرکز بر موضوع شهرهای هوشمند ، فناوری اینترنت اشیا، سلامت هوشمند ، شبکه‌های نسل جدید و توسعه مرکز تعالی شهرهای هوشمند است .

مرکز گسترش فناوری های اطلاعات (مگفا ) به نمایندگی از ایدرو و ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مسئول اجرای این تفاهمنامه خواهند بود .

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در میانه رویداد هفته ایران دیجیتال با حضور شرکت‌ها و فعالان حوزه اینترنت اشیا امروز آغاز به کار کرد و تا فردا ادامه دارد .

 

 

ایدرونیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: