کدخبر : 17592

مدیر اکتشاف ایمیدرو در مصاحبه اظهار کرد: ورود فولاد مبارکه به بخش معدن به تزریق خون تازه در رگ‌های اکتشافی کشور منجر می‌شود.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از ایراسین ،علی اصغرزاده افزود: مطابق الگوهای جهانی هرکدام از حوزه‌ها باید کار خود را انجام دهند، برای مثال، در حوزۀ معدن معدنکاران فعال باشند و در صنایع معدنی صنعتگران؛ اما این شرایط در ایران متفاوت شده و این دو بخش با یکدیگر ادغام شده است.

وی ادامه داد: صنایع معدنی کم‌کم به این نتیجه رسیده‌اند که اگر وارد حوزۀ معدن نشوند، با مشکل مواجه خواهند شد و تضمینی برای تأمین خوراک خود نخواهند داشت. در نتیجۀ این نگرانی، شاهدیم که فولادسازان نیز به حوزۀ معدن ورود کرده‌اند.

به عقیدۀ مدیر اکتشاف ایمیدرو، در این شرایط، این اقدام بسیار خوبی است، زیرا شرکت فولاد مبارکه با توجه به قدرت و توانایی خود می‌تواند در بخش معدن بسیار اثرگذار باشد، زیرا حوزۀ اکتشاف نیاز به خون تازه در بخش‌های تجهیزات و دانش جدید دارد و فولاد مبارکه می‌تواند در این خصوص به ما کمک کند.

وی همچنین با اشاره به فعالیت‌های مشترک فولاد مبارکه و سازمان زمین‌شناسی گفت: مطمئنا پیوند فولاد مبارکه با سازمان زمین‌شناسی می‌تواند برای ادامۀ توسعۀ اکتشافات کشور بسیار مؤثر باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه