طی ۱۱ ماهه امسال محقق شد؛

کدخبر : 17628

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد گزارشی از روند فعالیت یک ماهه این شرکت که منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۹ است را منتشر کرد و بر اساس آن میزان فروش کچاد با رشد ۱۵۵درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه گشته است.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  ایراسین، میزان فروش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بهمن ماه امسال برابر با ۴۲,۹۴۹,۳۵۹ میلیون ریال بوده است که از این میزان، سهم فروش در بازار داخلی به مقدار ۳۲,۱۱۲,۱۶۰ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۱۰,۸۳۷,۱۹۹ میلیون ریال بوده است. بیشترین محصول به فروش رفته در بازار داخلی کنسانتره آهن خشک بوده و در بازار صادراتی نیز فولاد بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده است.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ۱۰ماهه ۹۹ نیز کارنامه خوبی از خود بجای گذاشته است. میزان فروش این شرکت از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه به مقدار ۱۸۳,۸۸۱,۵۸۱ میلیون ریال بوده است که از این میزان، سهم بازار داخلی ۱۴۸,۸۰۳,۴۰۲ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۳۵,۰۷۸,۱۷۹ میلیون ریال بوده است.

در مجموع می‌توان گفت شرکت معدنی وصنعتی چادرملو از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه امسال، میزان فروشی برابر با ۲۲۶,۸۳۰,۹۴۰ میلیون ریال داشته است که در مقایسه با رقم ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته که عدد ۸۸,۹۱۱,۷۸۱ میلیون ریال بوده با رشد ۱۵۵ درصدی در فروش همراه شده است.

بیشترین محصول تولید شده شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ۱۱ ماهه امسال کنسانتره آهن خشک به میزان ۹میلیون و ۵۶۷هزارو۹۶۸ تن و بعد از آن تولید گندله به مقدار ۳میلیون و ۴۳۲هزار و ۳۹۰تن بوده است. 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه