کدخبر : 17841

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بازدید از هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان گفت: از آنجا که همه سهامداران حقیقی هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان از کارکنان بازنشسته و شاغل فولاد مبارکه هستند، حمایت شرکت فولاد مبارکه از هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان صرفا در جهت منافع اقتصادی نیست، بلکه در راستای رفاه حال سهامداران و کمک به تأمین معیشت آنان است.

به گزارش رصد اقتصادی ، مهندس عظیمیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از ابتدای مدیریت بر شرکت فولاد مبارکه بر توجه به معیشت کارکنان، امنیت و ایمنی در کار تأکید کردهایم، تصریح کرد: ایجاد آرامش در دوران بازنشستگی در شرکت آتیه فولاد نقش جهان یک رسالت مهم برای این شرکت است و هر اقدامی برای بازنشسته ها قطعا بازخورد مثبتی برای شرکت در بر خواهد داشت.

وی با تقدیر از وجدان عمومی کارکنان شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: چنانچه برای نیروی کار مشخص شود که مدیریت در راستای منافع آنها اقدام می کند، با انگیزه مضاعف کار و تلاش خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه حاشیۀ سود بالا در بورس ممکن است فریبنده باشد اظهار داشت: تلاطم ها و رونق بازار سرمایه میتواند به طور کاذب در افزایش حاشیه سود مؤثر باشد، ولی باید مراقب بود و با تعریف یک حاشیه سود مطمئن و منطقی افزایش سرمایه سهامداران را تضمین کرد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان نیز در این دیدار گفت: شرکت آتیه فولاد نقش جهان همواره همراه و تابع دستورالعمل های شرکت فولاد مبارکه بوده است.

حسین کفعمی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این شرکت، اظهار داشت: هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان با کادر مجرب و ۱۲ شرکت توزیع ورق فولادی در کشور، به ویژه در استانهای کم برخوردار، مشغول فعالیت است.

وی افزود: در ابعاد مختلف، نظارت بر عملکرد کارکنان این هلدینگ مطابق با استراتژی شرکت فولاد مبارکه است.

گفتنی است هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان از آبان ماه سال جاری به شرکت فولاد مبارکه ملحق شده و شرکت فولاد مبارکه با خریداری ۳۱ درصد سهام، این شرکت را به زیرمجموعه خود وارد کرده است. هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان با استراتژی فعالیت در دو زنجیره تأمین، فروش و خدمات فولاد، در زمینه بورس، تولید ورق های پوششدار، تولید و عرضه انواع پودرهای میکرونیزه بنتونیت، آهک کلسینه و هیدراته، فروش و صادرات محصولات فولادی و همچنین تولید لوله های مانیسمان، در قالب یک شرکت مادر هلدینگ با ۲۰ شرکت زیرمجموعه با ترکیب سهامداری فعالیت می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه