معاون وزیر صمت و رئیس ایدرو :

پلتفرم بسپر گام جدیدی برای توسعه خدمات بهتر به مصرف کنندگان خودرو

کدخبر : 17998

معاون وزیر صمت رییس هیات عامل ایدرو‌ در مراسم رونمایی از پلتفرم جامع خدمات خورویی بسپر گفت : ارایه خدمات بهتر با استفاده از فناوری های اطلاعات و نوآوری شرکت های دانش بنیان می تواند توانمندی شرکت های خودرو ساز و بیمه ای را در ارائه خدمات به مردم افزایش دهد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از ایدرونیوز ، محسن صالحی نیا افزود : این برنامه نرم افزاری می تواند موجب سهولت ، کاهش هزینه ، افزایش شفافیت   افزایش رضایت‌مندی مشتریان و افزایش سرعت و دسترسی بهتر به خدمات خودرویی  شود .

وی با اشاره به همه محدویت های بین المللی و شرایط سخت کرونایی گفت: با تمام شرایط ،  تحریم ها و کرونا ،  اتفاق های خوبی در  صنعت خورو رقم خورد و  توانستیم  سال جهش تولید را با تولید  قریب یک میلیون دستگاه خودرو به پایان ببریم .

معاون وزیر صمت افزود: صنعت خودرو کشور  با تعهد، مدیریت مطلوب و استفاده از ظرفیت های داخلی در حوزه تولید پیشرو بوده که شاهد آن هم افزایش مناسب میزان تولید و عرضه خودرو به بازار است .

معاون وزیر صمت خودروسازی را از جمله  محورهای مهم  توسعه  در صنایع بزرگ خواند  و  گفت: طراحی و تولید محصولات جدید با مشارکت شرکت های دانش بنیان، افزایش میزان ساخت داخل برای کاهش وابستگی و افزایش کیفیت، خدمات پس از فروش مناسب و ارتقای استانداردهای روز و تولید موتورهای کم مصرف  سرفصل های هست که با تعامل مراکز دانش بنیان کشور کماکان باید در کانون تمرکز و فعالیت های خودروسازان باشد .

در این مراسم   علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرشاد مقیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو  هم در سخنانی بر توسعه همکاری با شرکت های دانش بنیان  تاکید کردند.

پلت‌فرم جامع خدمات خودرویی بسپر که  شرکت ایران خودرو حامی و شتاب دهنده  آن بوده ، خدماتی یکپارچه و متمرکز  در حوزه خودرو را به مردم ارائه  می کند.

این اپلیکیشن، مجموعه‌ای از نیازمندی‌های دارندگان خودرو، مانند استفاده از خدمات بیمه‌ای، درخواست همزمان حمل به تعمیرگاه و دریافت کارشناسی سیار به هنگام تصادف در محل است. همچنین از طریق این سامانه، تمامی مراحل پذیرش خودرو در نمایندگی پس از حمل، انجام تعمیرات و ترخیص خودرو بر روی گوشی مالک قابل ردیابی است. این سامانه، تمامی خودروها را فارغ از کارخانه سازنده، تحت پوشش قرار داده و با ارایه خدمات ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻧﻈﯿﺮ ﺣﻤﻞ، ﺳﻮﺧﺖ‌رﺳﺎﻧﯽ و ﭘﻨﭽﺮﮔﯿری، همراه با ﺗﻀﻤﯿﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺧﺪﻣﺎت و اﺻﺎﻟﺖ ﻗﻄﻌﺎت، ضمن ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﺎ ذی‌نفعان ﺧﻮدروﯾﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪ‌ای، ﻋﺎﻣﻠﯿﺖ‌ﻫﺎی ﺗﻌﻤﯿﺮاﺗﯽ، اﺗﺤﺎدﯾﻪ‌ﻫﺎی ﺗﻌﻤﯿﺮﮔﺎه‌داران و … آماده ارایه خدمات به تمام شهروندان است.

علاوه بر ایران‌خودرو، سایر خودروسازان از قبیل گروه سایپا، مدیران خودرو، بهمن و همچنین شرکت‌های بیمه‌ای  در این پلتفرم  حضور دارند . 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه