کدخبر : 18171

گزارش منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ شرکت فولاد آلیاژی ایران با نماد فولاژ منتشر شد که بر اساس آن میزان فروش این شرکت با رشد ۱۲۸درصدی نسبت به سال ۹۸ همراه شده است.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  ایراسین، میزان فروش شرکت فولاد آلیاژی ایران در مدت یک ماهه اسفند ۹۹ به مقدار ۷,۱۹۱,۵۴۷ میلیون ریال بوده است که از این میزان، سهم فروش داخلی به میزان ۶,۶۲۱,۹۰۷ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۵۹۹,۶۶۴ میلیون ریال بوده است.

با نگاهی بر عملکرد ارفع از ابتدای فروردین تا پایان بهمن ماه ۹۹، مشاهده می شود که میزان فروش انجام شده به میزان ۵۶,۷۰۶,۴۷۵ میلیون ریال بوده است که سهم بازار داخلی ۵۴,۷۳۶,۵۵۶میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۲,۴۵۴,۱۶۵ میلیون ریال بوده است. بیشترین محصول به فروش رفته در بازار داخلی محصول آلیاژی و در بازار صادراتی نیز محصول مهندسی بوده است.

در مجموع می‌توان گفت شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ۹۹ فروشی برابر با ۶۳,۸۹۸,۰۲۲ میلیون ریال بوده است که در مقایسه با میزان فروش صورت گرفته در سال گذشته که عدد ۲۸,۰۰۲,۹۹۴ میلیون ریال ثبت شده، رشدی ۱۲۸ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین میزان فروش شرکت فولاد آلیاژی در بازار داخلی طی سال ۹۹ به میزان ۶۱,۳۵۸,۴۶۳ میلیون ریال و در بازار صادراتی نیز به مقدار ۳,۰۵۳,۸۲۹ میلیون ریال بوده است.

میزان محصول آلیاژی تولید شده در یک سال ۹۹ به میزان ۳۸۵۱۳۳ تن و محصول مهندسی نیز به مقدار ۷۰۱۵۵ تن توسط شرکت فولاد آلیاژی ایران تولید شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه