در نشست خبری فرمانده انتظامی استان اصفهان مطرح شد؛

تعامل سازنده فولاد مبارکه با پلیس پیشگیری در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی

کدخبر : 18454

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به کاهش جرائم در عید نوروز از همکاری سازنده میان پلیس و صنایع استان مثل فولاد مبارکه، پتروشیمی، شرکت شهرک‌های صنعتی و... در راستای بهبود شرایط امنیت و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، سردار محمدرضا میرحیدری در اولین نشست خبری سال ۱۴۰۰ با تبریک سال نو اظهار داشت: شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها؛ مانع‌زدایی‌ها» نیروی انتظامی استان اصفهان را بر این داشته است که با همراهی سایر دستگاه‌ها در تحقق این مهم برآید.

وی با تقدیر از نقش رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه تصریح کرد: آگاهی‌بخشی توسط اصحاب رسانه و همراهی شهروندان باعث شد تا چهارشنبه آخر سال و روز سیزدهم فروردین‌ماه را با آرامش بگذرانیم.

سردار میرحیدری در ادامه گفت: کمیسیون صنایع در استانداری با حضور دو عضو انتظامی استان اصفهان برگزار می‌شود و در این خصوص تعامل سازنده‌ای بین پلیس و صنایع استان مثل فولاد مبارکه، پتروشیمی، شرکت شهرک‌های صنعتی و… برقرار است تا در راستای بهبود شرایط امنیت در بخش‌های مختلف اعم از بخش کارگری و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: