تقدیر از اهتمام فولاد سنگان درعمل به مسئولیت های اجتماعی

کدخبر : 18776

مدیر کمیته امداد شهرستان خواف ضمن اهداء لوح سپاس به مدیرعامل شرکت فولادسنگان از مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خواف قدردانی نمود.

به گزارش رصد اقتصادی ، حیاتی ضمن حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و دیدار با دکتر امرایی و تقدیر از ایشان و کلیه پرسنل زحمتکش این شرکت، افزود: زحمات و توجه شایان شرکت فولاد سنگان در حمایت از مددجویان و نیازمندان شهرستان در قالب طرح مواسات و دیگر برنامه های حمایتی امری پسندیده و قابل تقدیر بوده که این منبعث از دیدگاه مثبت نسبت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی ایران در فولاد سنگان است.

درادامه دکتر امرایی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان، در خصوص تقدیر و تشکر از خدمات کمیته امداد و زنده نگه داشتن یاد معمار کبیر انقلاب، گفت: فلسفه وجودی حکومت دینی و حاکمیّت اسلامی، برقراری عدالت و خدمت‌ نمودن به مردم، به‌ویژه محرومان و نیازمندان است و فولاد سنگان نیز دراین راه همچون گذشته ثابت قدم خواهد بود.

بنابراین گزارش امرایی در پایان ضمن ابراز امیدواری در خدمت رسانی بیش از پیش به مردم منطقه افزود: معیار ارزشمند خدمت‌رسانی، حس نوع‌دوستی است و انشالله با برقراری ارتباط موثرتر با نهادهای حمایتی، بتوانیم دین خودمان را به مردم ادا نماییم.

 

 

روابط عمومی

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه