کدخبر : 18830

شرکت فولاد هرمزگان با تولید ۱۴۵۱۵۰ تن تختال در فروردین ماه، به رکورد جدیدی در تولید این محصول دست یافت.

به گزارش رصد اقتصادی ، تلاشگران فولاد هرمزگان در ادامه موفقیت های خود در سال ١٣٩٩ و عبور از ظرفیت اسمی تولید ، سال جدید را با یک حرکت جهادگونه آغاز نمودند و موفق شدند در فروردین ماه و در سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها رکوردهای متعددی را در تولید ماهیانه تختال و آهن اسفنجی به ثبت برسانند.

سید اصغر مدنی، معاون بهره برداری فولاد هرمزگان با اعلام این خبر مهترین رکورد کسب شده در فروردین ماه را تولید ۱۴۵۱۵۰ تن تختال عنوان داشت. رکورد قبلی تولید این محصول در بهمن ماه گذشته و به میزان ۱۴۲۲۷۳ تن به دست آمده بود . در هشت ماه گذشته این ششمین رکورد تولید ماهیانه تختال میباشد که در این شرکت به دست آمده است .

مدنی با اعلام سه رکورد دیگر در ناحیه فولاد سازی گفت : ‌در ناحیه فولاد سازی سه رکورد جدید در تعداد ذوب ماهیانه تخلیه شده و تعداد ذوب ماهیانه ریخته گری شده به ثبت رسید.

معاون بهره برداری فولاد هرمزگان جزئیات این رکوردها را اینچنین عنوان کرد : 

مدنی در ادامه خبرهای خوب تولیدی خود از فولاد سازی به احیا رفت و اظهار داشت : کسب رکوردهای شیرین تولید در فولاد سازی خلاصه نشده و احیا مستقیم نیز که برای سال جاری افزایش تولید را جزو اهداف استراتژیک خود قرار داده ، رکورد شکنی کرد. در ناحیه احیا مستقیم فولاد هرمزگان سه رکورد شامل رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی در مدول A، رکورد تولید ماهیانه  آهن اسفنجی در مدول B، 

و رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی توسط هر دو مدول به دست آمد.

وی جزئیات رکوردهای کسب شده در ناحیه احیا مستقیم را اینچنین عنوان کرد:

۱-رکورد ماهیانه تولید آهن اسفنجی توسط مدول A به میزان ۸۱،۰۴۰ تن 

رکورد قبلی: میزان ۸۰،۸۲۹ تن در خرداد ماه ۹۷

۲-رکورد ماهیانه تولید آهن اسفنجی توسط مدول B به میزان ۸۰،۵۸۰ تن 

رکورد قبلی: میزان ۷۸،۵۰۵ تن در اسفند ماه ۹۹

۳-رکورد ماهیانه تولید آهن اسفنجی توسط هر دو مدول به میزان ۱۶۱،۶۲۰ تن 

رکورد قبلی: میزان ۱۵۸،۲۴۱ تن در خرداد ماه ۹۷

مهندس مدنی  کسب این رکوردها را  نشان از عزم و برنامه ریزی  شرکت فولاد هرمزگان برای شروعی مقتدرانه در سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها دانست و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی  صحیح بتوانیم به اهداف تعیین شده دست یابیم .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه