پیام مدیرعامل شرکت گل گهر به مناسبت روز کارگر و هفته بسیج کارگری

کدخبر : 18936

مدیرعامل شرکت گل گهر به مناسبت روز کارگر و هفته بسیج کارگری پیام تبریک گفتند.

مدیرعامل شرکت گل گهر به مناسبت روز کارگر و هفته بسیج کاری تبریک خود را اینگونه اظهار داشت:

به نام خدا

چرخ‌های صنعت و تولید کشور با دستان پر توان کارگران جامعه است که به گردش در می آید و با همت جامعه شریف و زحمتکش کارگری است که در عرصه‌های خودکفایی، همواره سربلندیم و حرفی برای گفتن داریم. 

کارگران، متعهدترین و زحمتکش‌ترین قشر جامعه هستند که همواره با تلاش بسیار، نام ایران عزیز را فراتر از مرزهای میهن، پر آوازه کرده‌اند. 

اهمیت حفظ مقام و جایگاه کارگر در ایران اسلامی تا آنجاست که امام خمینی(ره) می فرمایند: "حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است." از این رو در سالی که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری به نام "تولید؛ پشتیبانی ها؛ مانع‌زدایی‌ها" نامگذاری شده است، بایستی موانع تولید را به ویژه در شرکت های منطقه گل گهر مرتفع نمود تا تلاش کارگران با پشتیبانی کارفرما به بار بنشیند و دستان پر مهر و زحمتکش آن ها را به گرمای قدرشناسی فشرد که هر چه در ارتقاء صنعت و معدن کشور داریم از همین دستان پر سخاوت است.

اینجانب آغاز هفته بسیج کارگری، هفته کار و کارگر و فرارسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر را به تمامی پرسنل و کارگران زحمتکش منطقه بزرگ معدنی و صنعتی گل‌گهر تبریک عرض می نمایم و برای این سرمایه‌های عظیم و این تلاشگران عرصه شکوفایی ملی از خداوند رحمان دستانی پر توان تر آرزومندم. 

زحمات کارگران خدوم را ارج نهاده و بر این باور هستیم که خانواده بزرگ گل‌گهر با زحمات و تلاش ارزنده این عزیزان توانسته است به قله‌های افتخار و شکوفایی اقتصادی دست پیدا کند. 

 

ایمان عتیقی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صنعتی و معدنی گل گهر- اردیبهشت

 

40

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه