پیام مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز کارگر

کدخبر : 19072

مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز کارگر پیام تبریک گفتند.

پیام مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی چادرملو به مناسبت روز کارگر

متن پیام:

بنام یکتا آفریننده جهان

یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی است ارزنده تا از تلاشهای  بی دریغ پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید که در مسیر استقلال کشور گام برمی دارند تقدیر نمائیم. بدون تردید تکریم این عزیزان تکلیفی است الهی و انسانی که بر عهده همه آحاد جامعه می باشد . و من نیز بر خود وظیفه می دانم از تمامی کارگران نجیب و پاک سیرت این سرزمین اسلامی به ویژه کارگران وکارکنان شریف و ساعی شاغل در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو که طی سال گذشته در سخترین شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با تمام توان و همت والای خود، تلاشی در خور تحسین در افزایش ظرفیت های تولیدی و رکوردشکنی های متوالی داشتند تقدیر و تشکر نمایم.

امید دارم در سال جدید نیز که از سوی مقام معظم رهبری سال " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"  نام گرفته است، به حول و قوه الهی همچون سال گذشته که جهش واقعی را در تمامی واحدهای این شرکت عظیم محقق ساختید، با توانی مضاعف در راستای تولید، توسعه و ارزش آفرینی در بخش معدن و صنایع معدنی، حرکت مقدس خود را تداوم بخشید .

از درگاه خداوند متعال برای فرد فرد شما عزیزان آرزومند سلامتی، سربلندی، نشاط و شادکامی هستم و روز کارگر را به تمامی کارگرانی زحمتکش ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم .

                                 

      ناصر تقی زاده

   مدیر عامل و عضو هیات مدیره چادرملو

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه